Šilutėje pagrobtas barmenės telefonas pareigūnus nuvedė pas ne kartą teistų vagišių grupę

vagisiaiŠilutės rajono policijos komisariato operatyvinės grupės pareigūnai, sureagavę į pranešimą apie Šilutėje pagrobtą kavinės darbuotojos telefoną, nedelsiant sulaikė 4 asmenis, įtariamus įvykdžius ir daugiau vagysčių.

Policijos turimais duomenimis, pirmadienį, rugpjūčio 25-ąją, iš Klaipėdos į Šilutę prabangiu „Mercedes Benz“ atvykusi 5 asmenų grupė vykdė žaibiškas vagystes. Dvi moterys ir trys vyrai, išsiskirstę grupelėmis, iš parduotuvių lentynų vogė kosmetiką, kompiuterių priedus, moteriškus batus. Vagišiai susigundė ir vaistinės asortimentu, iš kurios pavogė kūno priežiūros priemones ir įvairius maisto papildus.

Vienos iš apvogtų parduotuvių darbuotojai staigiai sureagavo, kad buvo apvogti. Jie pranešė policijai ir leidosi sekti ilgapirščių automobilį.

Įvykdžiusi vagystes grupė asmenų užsuko į kavinę papietauti, kur sumaniai nukreipę baro darbuotojos dėmesį dar spėjo pavogti jai priklausantį mobiliojo ryšio telefoną. Tačiau atvykę į kavinę policijos pareigūnai operatyviai sulaikė 4 įtariamuosius, iš kurių dviem buvo paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Policijos pareigūnams dėl panašių nusikalstamų veikų puikiai žinomi asmenys vos per 2 valandas įvykdė 6 vagystes iš skirtingų prekybos vietų Šilutės mieste. Vogtus daiktus įtariamieji užsikišdavo už viršutinių rūbų arba slėpė rankinėse. Pradėję ikiteisminį tyrimą, policijos pareigūnai detaliai aiškinasi įvykdytų vagysčių aplinkybes.