Šilutėje paminėta Šeimų diena

seimu diena_3Tėvelių ir mažylių mankšta su vežimėliais, spektaklis „Debesų gaudyklė“ kūdikiams ir Kakė Makė vyresniems vaikams, batutai ir daugybė kitų pramogų laukė šilutiškių, trečiadienį apsilankiusių Šilutės kultūros ir pramogų centre. Visą dieną, nuo pat ryto iki vakaro čia vyko Šeimos dienos renginiai.
Šeimų diena Šilutėje surengta pirmą kartą. Dirbantiems ir vaikus auginantiems tėvams buvo keista, kad šventė rengta darbo dieną, trečiadienį, taigi jie apsilankyti galėjo tik vakare. Ir iš tiesų, ryte šventę aplankė daugiausiai mamos su mažyliais, atėjusios į spektaklį „Debesų gaudyklė“. Keletas mamų su vežimėliais sudalyvavo Visuomenės sveikatos biuro organizuotoje mankštoje priešais Kultūros ir pramogų centrą.seimu diena
Daugiau lankytojų sulaukta, kaip ir buvo galima tikėtis, jau vakare, kai į Šilutę atvažiavo vaikų pamėgtas personažas Kakė Makė, o vėliau buvo parodytas filmas visai šeimai „Princesė ir drakonas“.

Organizatoriai skelbė, kas Šeimų dieną Šilutėje veiks Šeimų turgelis, kuriame tėveliai turėjo galimybę parduoti ar išmainyti savo vaikų išaugtus drabuželius ar nenaudojamus žaislus, vaikišką techniką. Deja, prie šios iniciatyvos neprisijungė nė viena šeima. Turgelyje dirbo tik trys Šilutės labdaros organizacijos, sulaukusios mažai praeivių dėmesio.