Šilutėje partrenkta dviratininkė, Tarvyduose sudegė žmogus

avarija cintjoniskiu g rolandoKraupus prieššventinis sekmadienis buvo Šilutėje ir rajone: paryčiais Tarvydų kaime užsidegus automobiliui mirtinai apdegė jo vairuotojas, o įsidienojus Cintjoniškių ir H.Šojaus gatvių sankirtoje partrenkta dviratininkė.

Sudegė automobilis ir žmogus

Ankstų sekmadienio rytą, apie 5 val., pranešta, kad Juknaičių seniūnijos Tarvydų kaime liepsnoja automobilis. Į Bendrąjį pagalbos centrą skambinusi moteris sakė, kad šalia matė degantį žmogų.

„Mitsubishi Space Wagon” degė nuošaliame kelyje, toje vietoje, kur sovietiniais laikais buvo raketinė bazė.

Įvykio liudininkė teigė, kad ankstų rytą jai privažiavus prie  degančio automobilio, iš jo iššoko ugnies apimtas žmogus. Gyvu fakelu virtęs žmogus dar žengė kelis žingsnius link privažiavusio automobilio, tačiau netrukus apsisuko ir nubėgo į priešingą pusę.

Moterį pribloškė toks vaizdas, tad ji išsigandusi ėmė važiuoti atbulomis.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams gelbėtojams, visos degios automobilio detalės jau buvo išdegusios, tad automobilį apėmusias liepsnas pavyko greitai užgesinti. Tačiau vairuotojo gelbėtojams rasti nepavyko.

Atvykę policijos pareigūnai ilgokai ieškojo nelaimę patyrusio vyro ir jį rado krūmuose tik išaušus. Vyro rūbai buvo sudegę, sudege automobilis tarvydai rolandokūnas irgi stipriai apdegęs.

Paaiškėjo, kad nuo apdegimo mirė už kelių kilometrų esančio Pašyšių kaimo gyventojas. Įvykio liudininkai pasakojo, kad 36 metų vyras prieš mėnesį buvo grįžęs iš Airijos.

Tikslias nelaimės aplinkybes aiškinasi policijos ekspertai.

Partrenkta dviratininkė

Tą pačią dieną, Cintjoniškių ir H.Šojaus gatvių sankirtoje, apie 11.30 val. susidūrė automobilis ir dviratis. Šalutine H.Šojaus gatve važiavusi automobilio „Toyota Corolla” vairuotoja nepraleido pagrindine Cintjoniškių gatve važiavusios 66 metų dviratininkės ir ją parbloškė.

57-erių metų automobilio vairuotoja teigė nepastebėjusi dviračio.

Dviračiu važiavusi moteris dėl dešiniojo žastikaulio lūžimo ir įtariamo mentės lūžimo paguldyta į Šilutės ligoninę. Dėl įvykio policija pradėjo tyrimą.