Šilutėje „Plytelių centro“ salonas – visiems, sprendžiantiems interjero galvosūkius

Šiuolaikiniame interjere plytelės užima ypač svarbią vietą. Tai ne vien sienų ar grindų danga, bet ir originalus namų dekoro elementas, suteikiantis kiekvienai erdvei išskirtinumo. Kadangi plytelių pasiūla prekyboje šiuo metu milžiniška, ir skiriasi ne tik jų spalvos ar raštai, bet ir funkcijos, renkantis patariama kreiptis į šios srities profesionalus. Tokių jau yra ir Šilutėje, Lietuvininkų g. 47 įsikūrusiame „Plytelių centre“.

Tinkamai parinktos plytelės kuria originalų namų interjerą.

Savo rūpesčius patikėkite konsultantams

Namų interjeras – tikrai ne tas dalykas, dėl kurio galite apsispręsti per trumpą laiką. Svarstymai gali trukti kelis mėnesius, juolab, kad tenka nuspręsti daug įvairių niuansų. Vienas jų – vonios kambario, WC ar virtuvės apdailos plytelės. Spalvų ir atspalvių, raštų įvairovė, skirtingi dydžiai, skirtingos medžiagos (keramika, porcelianas ar akmens masė). Kokios plytelės harmoningai įsilies jūsų aplinkoje? Pagaliau yra ir praktiniai aspektai, pavyzdžiui kaina, tinkamumas sienoms ar grindims? Visa tai, be kompetetingo specialisto pagalbos gali tapti rimtu galvosūkiu.

Šilutiškiai visus atsakymus į savo klausimus jau gali gauti Lietuvininkų g. 47 duris atvėrusiame „Plytelių centre“, kuriame prekiaujama pasaulinėje rinkoje populiariomis sienų ir grindų plytelėmis. Čia iš begalinės įvairovės nebus sunku išsirinkti būtent konkrečiai erdvei tinkamiausias plyteles.
„Viena yra išsirinkti akiai mielą spalvą ar formą, tačiau visai kas kita – įsivaizduoti, kaip jūsų pasirinkimas atrodys realybėje. Mūsų centro užduotis – pasirūpinti, kad jūsų idėjos taptų realybe.

Mūsų klientai gali neskubėdami apžiūrėti ekspoziciją ir gauti išsamias specialistų konsultacijas. Galbūt jums aktualu vizualiai padidinti ankštą erdvę? Gal smalsaujate, kokiomis ypatybėmis pasižymi vienos arkitos plytelės? O gal norite eksperimentuoti ir derinti kelias kolekcijas tarpusavyje? Visus šiuos klausimus galite drąsiai patikėti mūsų centro konsultantams“, – sako „Plytelių centro” Šilutėje vadovai Gytis Jakumaitis ir Deividas Mauricas.

Teikia ir daugiau paslaugų

Pasak Gyčio ir Deivido, tam, kad vizitas į saloną būtų produktyvesnis, patartina prieš tai atlikti šiokius tokius „namų darbus“. Norėdami efektyviai išnaudoti laiką, konsultantams pateikite savo patalpų sienų ir grindų matmenis, vonios kambario ar virtuvės santechnikos suplanavimą, pageidaujamą aukštį nuo plytelių ribos iki lubų, planuojamas nišų vietas ir dydžius, kitą informaciją apie paviršius, kuriuos ketinate iškloti plytelėmis.

Šios žinios konsultantui leis parinkti jums tinkamiausią plytelių rūšį, formatą ir reikalingą kiekį ir paruošti jums preliminarų pasiūlymą. Taip specialistai padės jums atskleisti savo erdvių privalumus ir sukurti originalų namų stilių. O jūs tuo metu būsite pavaišintas arbata ar kava.

„Plytelių centro“ darbuotojai pasirengę suteikti ir daugiau paslaugų, kurios padeda suplanuoti būsimą rezultatą ir palengvina darbus. Čia galima užsisakyti plytelių išdėstymą bei 3Dvizualizaciją, plautuves, stalviršius, teikiama didelio ir mažo formato plytelių pjaustymo paslauga. Naujajame salone galima įsigyti ne tik plytelių bei stalviršių, bet ir specialių klijų, glaisto, lyginimo sistemų ir kitų darbams reikalingų priemonių.

Žinoma, jei jūsų namų vizualizacija dar tik sklando mintyse, taip pat esate laukiami salone tiesiog pasisemti įkvėpimo!
„Plytelių centro“ darbo laikas – nuo pirmadienio iki penktadienio – iki 19 val., šeštadieniais – iki 15 val.