Šilutėje policija tikrino, kaip vairuotojai kelyje reaguoja į skubantį specialiųjų tarnybų transportą

228401 4zRUgFPraėjusį ketvirtadienį Šilutėje policijos pareigūnai tikrino, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimo, sustoti ir praleisti specialiųjų tarnybų transporto priemones su įjungtais mėlynos (mėlynos ir raudonos) spalvos švyturėliais ir garso signalais.

Prevencinę priemonę pareigūnai vykdė pavakarę, nuo 16 iki 17 val., kai baigiantis darbo dienai mieste transporto judėjimas yra didesnis, o į pagalbą buvo pasitelkti Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro greitosios pagalbos automobiliai.

Vykdant priemonę dauguma vairuotojų buvo drausmingi ir pastabūs, pastebėję artėjantį specialųjį transportą su įjungtais švyturėliais ir garso signalais pasitraukdavo kiek įmanoma dešiniau ir sustabdydavo automobilius.

Šįsyk priemonės metu buvo užfiksuoti 2 pažeidimai, kai vairuotojai visiškai nereagavo į atskubantį greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Siekiant ugdyti vairavimo kultūrą ir atsakomybę kelyje, panašių saugaus eismo priemonių policijos pareigūnai planuoja rengti ir ateityje.

Informavo Simona Šniaukštaitė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai.