Šilutėje prasiautė audra, medis sumaigė „Lexus” automobilį (foto)

lexusas silutejeNaktį į šeštadienį iki uraganinio sustiprėjęs vėjas užgulė pajūrį ir pamarį. Įsismarkavę vėjo šuorai guldė, laužė, rovė medžius, šie krisdami traukė elektros linijas, užtvėrė kelius. Smarkus vėjas siautė ir likusioje Lietuvos dalyje.

Apie smarkaus vėjo išvartytus medžius specialiosioms tarnyboms pradėta pranešinėti pro vidurnakčio. Vėjas nusiaubė Šilutės parką, gatves. Per audrą ant automobilio „Lexus“ užvirto medis.

Šilutė ne juokais susirėmė su ciklonu. Nuo 1.00 val. Klaipėdos Bendrajame pagalbos centre buvo gaunami pranešimai apie tai, kad Šilutėje ir Šilutės rajone gatvėse virsta medžiai, yra apgadintų automobilių.

Miesto mūrai atlaikė, tačiau medžių priguldyta į valias. Po gatves, vėjo genami, klaidžiojo šiukšlių konteineriai pakeliui baksnodami automobilius. Miesto parkas, Ramučių, Tilžės, Rusnės, Lietuvininkų, Pramonės ir kitos gatvės auštant buvo nusėtos šakų, stogų atplaišų.

Pramonės gatvėje nuplėštas autoserviso stogas. Jį vėjas nunešė apie 100 metrų į šoną.

joomplu:7288

Šalia savivaldybės gulė keturi sutrešę medžiai. Medis prispaudė ir vieną automobilį. S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje sutrešusi liepa sumaigė „Lexus“.

Su audros padariniais kovoję Šilutės ugniagesiai darbo turėjo iki ryto.

Elektrikai jau naktį kibo į darbus. Tvarkė virstančių medžių nutrauktas oro linijas. Elektros tiekėjai informuoja, kad elektros energijos tiekimo sutrikimai dėl vėtros juntami visoje Lietuvoje.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, šeštadienį bus nepastoviai debesuota, vietomis galimas lietus.

Vėjo gūsiai daug kur sieks iki 22 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 9 iki 14 laipsnių šilumos.

Jei turite nuotraukų ar video medžiagos po šios nakties vėjo sukeltų padarinių ir norėtumėte jomis pasidalinti su skaitytojais, medžiagą siųskite info@silutesnaujienos.lt. Parašykite komentarą, kurioje rajono vietoje yra jūsų užfiksuotas vėtros šokis.

Informaciją galite siųsti ir paspaudami rubriką ATSIŲSK NAUJIENĄ.

joomplu:7291