Šilutėje renginys, skirtas supažindinti su franšizavimo modelio pritaikymu versle, jo teikiamomis galimybėmis

fransizePelno akademija – tai informaciniai renginiai ir individualios konsultacijos, skirtos smulkių ir vidutinių įmonių atstovams arba tik planuojantiems pradėti savo verslą. Ištisus metus visoje Lietuvoje vyks nemokami informaciniai renginiai verslumo skatinimo, franšizavimo ir eksporto temomis.

Verslo steigimą ir plėtrą Lietuvoje ypač stabdo informacijos ir verslumo įgūdžių stoka. Todėl Pelno akademijos informaciniuose renginiuose išsamiai pristatoma smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių plėtra franšizės pagrindu, aukšto technologinio potencialo įmonių steigimas ir plėtra, eksporto strategijų rengimas, verslo plėtra į užsienio rinkas, 2014–2020 m. ES finansavimo periodo naujovės bei galimybės verslui ir kitos aktualios temos.

Kviečiame dalyvauti pirmajame „Pelno Akademijos“ renginyje Šilutėje:

„Franšizė: patikima naujo verslo pradžia arba sparti esamo verslo plėtra“

Renginio temos:

Franšizės verslo modelio išskirtinumas.
Esamo ar būsimo verslo tinkamumo frančizavimui įvertinimas.
Franšizės kūrimo ir pirkimo procesai.
Lietuviškų ir užsienio franšizių sėkmės istorijos.

Renginys vyks:

Rugsėjo 12 d.   9 val. Šilutės r. savivaldybės administracijos Didžiojoje posėdžių salėje, Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutė. Programa

Projektą vykdo Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, Lietuvos verslo konfederacija, Jaunimo verslumo skatinimo asociacija. Projekto partneris Lietuvos savivaldybių asociacija.

Projektas finansuojamas pagal Ekonomikos veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir Valstybės biudžeto lėšų. Renginio tikslas – Lietuvos verslumo skatinimas.

Išankstinė registracija iki 2014 m. rugsėjo 10 d. el. paštu giedre@personpremier.lt arba telefonu 869985413.