Šilutėje – senos buitinės technikos ir elektronikos surinkimo aikštelė

Šilutėje, Geležinkelio g. 4 (šalia geležinkelio stoties), įrengta senos buitinės technikos ir elektronikos surinkimo aikštelė. Visą parą kiekvieną savaitės dieną veikianti aikštelė įrengta ir prižiūrima UAB „Man rūpi rytojus“ lėšomis.

Aikštelėje gyventojai nemokamai bet kuriuo paros metu gali palikti nebenaudojamą seną buitinę techniką ar elektroniką pagal aikštelėje įrengtuose informaciniuose stenduose nurodytą tvarką. Nurodytoje vietoje tvarkingai paliekama stambioji technika ir elektronika bus išvežama kartą per parą. Smulkioji elektronika, baterijos, apšvietimo lempos ir kiti elektronikos komponentai sudedami į tam numatytas priėmimo angas.

Gyventojai, neturintys galimybės pristatyti anksčiau minėtų atliekų į šią aikštelę ar į didelių gabaritų atliekų surinkimo ir kompostavimo aikštelę, esančią Šyšos g. 1A, Rumšų k. gali užsisakyti nemokamą minėtų atliekų išvežimą iš savo gyvenamosios vietos. Registracija telefonu 8 600 900 30 arba interneto svetainėje manrupirytojus.lt.

Prašome naudotis naujomis paslaugomis ir neteršti aplinkos neleistinose vietose ar į buitinius konteinerius išmetamomis neleistinomis atliekomis.

Savivaldybės inf.