Šilutėje sulaikyti kvaišalų platinimu įtariami jaunuoliai

Narkotikai ilutje 1 1220Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnams įkliuvo trijulė narkotinių medžiagų platinimu įtariamų šilutiškių. Vyrukai kartu su kvaišalų įsigyti atvykusiu pirkėju buvo sulaikyti antradienį vykstant narkotikų pirkimo-pardavimo sandėriui.

Septyniolikmetis Šilutės gyventojas V.G. ir metais vyresnis K.R. buvo sulaikyti apie 19 val. Šilutėje, Geležinkelio gatvėje, netoli traukinių stoties stovinčiame automobilyje. Pas vyresnį jaunuolį pareigūnai aptiko folijos pakuočių su augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama kanapėmis.

Dar daugiau augalinės kilmės medžiagos, kuri galimai yra narkotinė, netrukus buvo rasta kratos metu V. G. namuose. Į policijos komisariatą buvo pristatyti dar du kartu su V. G. gyvenantys panašaus amžiaus jaunuoliai. Niekur nedirbantys ir nesimokantys išnuomotame bute gyvenantys kambariokai, kaip įtariama, iki šiol sėkmingai vertėsi platindami kvaišalus Šilutėje.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, įtarimai pareikšti visiems keturiems antradienį sulaikytiems jaunuoliams.

Narkotikai ilutje 2 1220