Šilutėje – svečiai iš užsienio

DSC 1148Gegužė ne tik mūsų miesto gimtadienio, bet ir iš užsienio atvykstančių svečių metas. Todėl praėjusią savaitę Savivaldybės vadovai priėmė įvairių šalių delegacijas.

Pirmosios gimnazijos draugystė su Buchtehudės Halepagheno gimnazija tęsiasi jau 23 metus ir tiek metų Šilutėn atvyksta delegacijos vadovas Hermann Hausmann, o jo kolegė Ingrid Butler mūsų mieste svečiuojasi jau 11-tą kartą.

Į Savivaldybę atvykę svečiai sakė, kad Šilutė per tuos du dešimtmečius labai pasikeitė į gerąją pusę. Pasak svečių, miestas gražėja, tampa vis tvarkingesnis.

Šilutės Pamario pagrindinė mokykla jau antrus metus vykdo „Comenius“ daugiašalės mokyklų partnerystės projektą.

Savivaldybėje viešėjo delegacijos iš Turkijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Suomijos, Lenkijos, Vokietijos. Svečiai dalindamiesi įspūdžiais dėkojo lietuviams už svetingumą, italai gyrė skanų maistą, puikų orą, anglai žavėjosi mūsų krašto gamta.

Usėnų pagrindinė mokykla taip pat antrus metus dalyvauja tarptautiniame „Comenius“ projekte ir šiemet sulaukė svečių iš Italijos, Lenkijos, Turkijos.

Bendraudama su svečiais merė Daiva Žebelienė pristatė rajono demografinę politiką, socialinį gyvenimą, apibūdino mūsų šalies švietimo sistemą. Savivaldybės vadovai atsakė į mokinių klausimus, delegacijų vadovams įteikė atminimo dovanas.