Šilutėje – tarptautinis projektas – miuziklas „Čigonų princesė“

cigonu princese_VanduoTik vasario 24 d. 17 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre. Šis analogų Lietuvoje neturintis renginys, tai muzikinio „GIPSY PRINCESS SHOW“ koncertinio turo per visą Europą dalis, kuriame dalyvauja 10 atlikėjų.

Tai nuostabaus balso savininkai: solistai Ana ir Rinaldo (Ispanija), čigoniško šokio žvaigždės: sesės Lilijana ir RADA KOZINY (Ukraina), Margarita ir Juliana (Latvija).

Šį renginį papuoš muzikantai – virtuozai: smuikininkas Kaspars Pudniks (Latvija), gitaros meistras Agry Rich (Airija) bei perkusininkas Artur Aeropetian (Armėnija).

Šio projekto prodiuseris yra legendinės grupės „HIPERBOLĖ“ įkūrėjas Viktoras Prapras.

Miuziklas „Čigonų princesė“ – tai dainos, šokio ir muzikos fiesta, kurioje apjungti gražiausi pasauliniai kūriniai, atliekami čigoniškai, ispaniškai, rusiškai ir lietuviškai.

Atlikėjai atsiveža scenografiją, dekoracijas, specialią techniką ir 40 komplektų sceninių rūbų.

Šis muzikinis spektaklis pelnė daugybę apdovanojimų tarptautiniuose festivaliuose Slovakijoje, Švedijoje, Estijoje  ir Latvijoje, savo išskirtinumu yra pavergęs gerbėjų širdis visoje Europoje.

Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų reginį. Gerą nuotaiką Jums garantuojame!

Bilietų kainos: 9 Eur; 10 Eur; 11 Eur.

Bilietai platinami Šilutės kultūros centro kasoje (Lietuvininkų g. 6), darbo laikas: I-IV 15-18 val., V 15-17 val., tel.: (8 441) 51518; 8 671 09696. Bilietų rezervacija – 9-15 val. kasos telefonu (8 441) 51518.