Šilutėje – „Ugnies medžioklė su varovais“

2 Ugnies Medziokle su varovais41Alytaus miesto teatras jubiliejinį 25-ąjį sezoną pradėjo grandiozine, legenda tapusio lietuviško miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“, premjera.

Muzikinį spektaklį Alytuje kūrė žymūs Lietuvos kūrėjai: režisierius Gytis Padegimas, kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir scenografė Birutė Ukrinaitė.

Ši kūrėjų grupė klasika tapusį kūrinį, turintį kolosalią vertę ir istoriją, stato jau trečiąjį kartą. Pasak menininkų, profesinis noras tobulėti, naujų galimybių ieškojimas ir atradimo džiaugsmas skatina pradėti kaskart vis iš naujo, padaryti vis kitaip, pažvelgti į istoriją iš kito perspektyvos taško.

Miuzikle vaidina kelios dešimtys jaunųjų Lietuvos atlikėjų. Anot režisieriaus G.Padegimo, miuziklo žiūrovai išvys visiškai kitokį pastatymą. „Sąmoningai nekvietėme  žvaigždžių, nes norim, kad tos žvaigždės gimtų darbo procese. Būtent jaunosios kartos 3 Ugnies Medziokle su varovais55atlikėjų indėlis bus pagrindinis visiškai atsinaujinusio spektaklio skiriamasis bruožas, kadangi kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus muzika yra amžina“, – teigia G.Padegimas. Amžina ir meilės tema, kuri ypač aktuali šiandieniniame susvetimėjusiame pasaulyje, kupiname abejingumo ir išskaičiavimo. Spektaklis šiuolaikiškas, jame nesiekiama specialiai atkurti sovietmečio dvasios. Miuziklo sukūrimo laikotarpį atspindės tik keletas pokštų bei detalių.

Kovo mėnesį Kaune vykęs kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus miuziklų festivalis „Dainuojantis teatras“ vainikavo  G.Kuprevičiaus jubiliejinius metus. Intensyvios ir daug žadančios kūrybos liepsnos karštį jau visai netrukus galės pajusti ir žiūrovai Šilutėje – balandžio 18 dieną 18 val. kviečiame į miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ atgimimą Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Bilietų kainos: 8, 10, 12 eurų.

Bilietų įsigijimo vietos: Bilietai.lt ir Šilutės kultūros centro kasoje (tel.: (8 441) 51518; 8 671 09696).