Šilutėje vyks atranka į pirmąjį Lietuvoje gyvūnų talentų šou

Rusnės šunų parodoje. / © silutesnaujienos.ltTalentingus gyvūnus turintys šilutiškiai sekmadienį, liepos 15 d., nuo 14 valandos galės jų gabumus pademonstruoti televizijos projekto atrankos komisijai ir galbūt gaus progą pasirodyti visai Lietuvai per TV3 televiziją.

Artėjant Šv.Pranciškaus, gyvūnų globėjo dienai, TV ekranuose pasirodys naujas projektas, kuriame visai Lietuvai pasirodys talentingiausi šalies gyvūnai. Iki šiol televizijoje savo gabumus demonstruodavo tik šokantys, dainuojantys ir kitokius sugebėjimus turintys žmonės. Šį kartą šlovės valanda išaušo ir jų augintiniams.

Kartu su daininku Stano priešakyje, liepos mėnesį projekto atrankos startuos Žemaitijoje. Čia laukiami visi gyvūnai, kurie geba padaryti ką nors įdomaus ir neįprasta. Kaip juokavo projekto vadovai, atrankoje tikisi sulaukti visų augintinių, pradedant tarakonais, baigiant karvėmis. Svarbu tik, kad jie turėtų ką parodyti.

Stano projekto veidu buvo pasirinktas būtent todėl, kad be galo myli gyvūnus. Turėdamas galimybę, lanko beglobius gyvūnus, kuriais, tarsi nereikalingais daiktais, atsikratė kažkada juos globoję šeimininkai. Stano ir pats turi augintinį, todėl puikiai žino kas yra meilė keturkojui ir koks stiprus ryšys juos sieja.

Dalyvaujantys projekte susirungs ne tik dėl talentingiausio gyvūno Lietuvoje vardo, tačiau ir dėl solidaus – 10 000 litų – prizo bei galimybės atstovauti Lietuvą pasauliniame gyvūnų talentų šou.

Visi tie, kurie savo namuose augina užslėptą talentą, tačiau neturės galimybės dalyvauti atrankoje, registruotis gali susisiekę su žurnalistėmis Deimante Greičiūnaite, tel. 8 620 80427, ir Gerda Stiklickiene, tel. 8 693 98786.