Šilutėje vyks B2B susitikimas turizmo paslaugų teikėjams

Spalio 7 d. 10 val. Šilutėje vyks B2B (verslas verslui) susitikimas, į kurį kviečiami visi turizmo paslaugų teikėjai – apgyvendinimo, maitinimo, kelionių organizavimo, sausumos ir vandens transporto atstovai, gidai, pramogų ir kitose turizmui artimose srityse dirbantys paslaugų teikėjai.

Į susitikimą atvyks apie 20 kelionių agentūrų atstovų ir gidų iš visos Lietuvos, kurie organizuoja keliones po Lietuvą. Renginio metu Šilutės krašto turizmo paslaugų teikėjams bus sudaryta galimybė susipažinti su potencialiais jų paslaugų pirkėjais, pristatyti savo veiklą beisurasti verslo partnerius, apsikeisti jiems aktualia informacija.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ: iki 2022 spalio 1 d.
El. p.: info@tura.lt
Tel. nr. pasiteiravimui:
+ 370 698 57949
Dalyvio mokestis – 20 eurų.

Apie tikslią renginio vietą ir detalią programą bus informuoti užsiregistravę dalyviai.
Renginį organizuoja Šilutės turizmo informacijos centras drauge su partneriais – Pagėgių turizmo ir verslo informacijos centru bei Turizmo rinkodaros asociacija.

Renginys yra spalio 7-8 dienomis vyksiančio informacinio turo kelionių agentūrų atstovams ir gidams iš visos Lietuvos dalis. Turo metu turizmo verslo organizatoriai bus supažindinami su Šilutės kraštu, čia teikiamomis paslaugomis ir krašto potencialu priimti keliautojus.