Šiemet į platųjį pasaulį savivaldybės gimnazijos išlydėjo 307 abiturientus. Ir jei anksčiau Paskutinio skambučio simboliu buvo gėlės bei iškilmingos kalbos, tai dabar šventės epicentru tampa automobilių kolonos, kūrybiški užrašai ir socialinių tinklų verti kadrai.
Kintančios tradicijos
Paskutinio skambučio šventės dieną gausybė automobilių virto meno kūriniais: juos puošė milžiniški kaspinai, balionai, dažais išrašyti langai ir šmaikštūs šūkiai. Garsiniai signalai, pro langus mojuojantys abiturientai, skambanti muzika ir praeivių šypsenos rodė, kad švenčia ne tik mokiniai, bet ir visas miestas.
Visą straipsnį skaitykite birželio 4 dienos „Šilutės naujienų” laikraštyje.






Rašyti atsakymą