Šilutės aplinkkelyje sužalotas magas sako: „Triukas pavyko“. Netoli Pagrynių vėl partrenktas dviratininkas, kelyje liepsnojo keturratis

avarija mago masinaAntradienį ir trečiadienį Šilutės rajono keliuose ir aplinkkeliuose neišvengta eismo įvykių. Antradienį netoli Pagrynių miškelio vėl partrenktas dviratininkas. Trečiadienį Gedikų kaimo ribose viduryje kelio liepsnojo likimo valiai paliktas keturratis.

Tą pačią dieną prie Šilutės į avariją pateko mikroautobusu važiavęs iliuzionistas Arvydas Gaičiūnas su tėvais. Šeimai važiuojant aplinkkeliu Klaipėdos link, netikėtai iš šalutinio kelio išvažiavo sunkvežimis ir rėžėsi į mikrautobuso šoną. Per incidentą nukentėjo magas ir mikroautobusą vairavęs jo tėvas – jiems lūžo šonkauliai.

Parblokštas dviratininkas

Antradienio rytą kelyje Šilutė – Vileikiai, netoli Pagrynių miškelio, sunkvežimis parbloškė ta pačia kryptimi važiavusį dviratininką.avarija numuse dviratininka

Sužalotas dviratės transporto priemonės vairuotojas buvo išgabentas į miesto ligoninę, tačiau iš jos pabėgo. Įtariama, kad 1964 m. gimęs vyras galėjo būti neblaivus. Pareigūnai šiuo metu jo ieško.

Šis kelio ruožas tampa itin pavojingas dviratininkams: prieš savaitę šiame kelio ruože visureigis mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą.

Į avariją pateko garsus iliuzionistas

Trečiadienio popietę, apie 14 val., kelio Šilutė – Ramučiai – Gardamas sankryžoje susidūrė mikroautobusas ir sunkvežimis. 36 metų „MAN“ vairuotojas, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio „Ford Transit“, vairuojamo 72 metų vyro.

Sunkvežimis rėžėsi į mikroautobuso šoną. Eismo įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai, sužaloti „Ford Transit“ vairuotojas ir 46 metų keleivis.

Paaiškėjo, kad mikroautobusu kartu su savo tėvais važiavo iliuzionistas, dueto „DiArchy“ narys Arvydas Gaičiūnas. Vyrui lūžo šonkaulis ir buvo patempti kaklo raumenys. Šonkaulis lūžo ir jo tėvui Arvydui, o mama Lidija Gaičiūnienė patyrė išgąstį ir šoką.

 

Kaip vėliau portalui Žmonės.lt prasitarė iliuzionistas: „Dar spėjau pagalvoti, kas būtų, jei jis pradėtų važiuoti?…“ Taip ir atsitiko: šalutiniame Ramučių gatvės kelyje stovėjęs sunkvežimis pajudėjo ir atsitrenkė į Gaičiūnų automobilį.

sudege keturratisArvydas, prisisegęs diržu, sėdėjo ant galinės automobilio sėdynės. Prieš pat įvykstant avarijai jis bandė atlikti triuką – mintimis bandė įjungti ir išjungti planšetę, taip norėdamas įrodyti, kad gali įvairius daiktus priversi judėti ir veikti vien mintimis. „Kaip tik tuo metu prieš akis pamačiau automobilį. Gal sutapimas, bet pagalvojau, kad minčių galia labai didelė. Tuomet susimąsčiau, kas būtų, jei pagalvočiau, kad gali atriedėti automobilis“, – Žmonės.lt mintimis dalijosi jis. O savo Facebook paskyroje magas šią avariją pakomentavo taip: „Triukas pavyko! Mes gyvi“.

Mikroautobusą kliudęs sunkvežimio vairuotojas buvo blaivusir sunkių sužalojimų išvengė. Vyras pripažino kaltę ir teisinosi nepastebėjęs balto mikroautobuso.

Ant kelio liepsnojo keturratis

Trečiadienio vakarą keliu Švėkšna – Kvėdarna važiavę žmonės buvo priversti sustoti, nes ties Gedikų kaimu ant kelio liepsnojo likimo valiai paliktas keturratis. Transporto priemonės savininko nebuvo. Gaisro liudininkai iškvietė ugniagesius.

Iš Švėkšnos atvykę gelbėtojai užgesino degančios transporto priemonės likučius. Pareigūnai aiškinasi, kam priklauso šis keturratis.