Šilutės atviroje jaunimo erdvėje – „LA-FA ketvirtadieniai“

lafaPasibaigus mokslams Šilutės atvira jaunimo erdvė kviečia maloniai praleisti laiką draugų būryje. Nuo liepos 12 d.iki rugpjūčio 30 d., kiekvieną ketvirtadienį nuo 16 val. iki 20 val. organizuojami „LA-FA ketvirtadieniai“, prie Kultūros ir pramogų centro.

Ten jaunimo laukia susitikimai su įdomiais žmonėmis, stalo žaidimai (pulas, stalo futbolas ir kt.) kitokios linksmybės ir dovanos. Norinčių pailsėti lauks patogūs sėdmaišiai.

Liepos 12 dieną Šilutės jaunimo erdvėje įvyko pirmasis „LA-FA ketvirtadienis“. Nors buvo planuota, kad renginys vyks lauke, bet užklupusi liūtis norus pakoregavo, ir visi rinkosi Šilutės kultūros ir pramogų centro foje. Jaunimas ir Jaunimo erdvės darbuotojas Rimvydas Petrauskis bendravo su Šilutės kamerinio teatro aktoriumi Vygantu Paldausku. Nuo atvirų pokalbių buvo prieita prie juoką sukeliančių mizanscenų.

Renginį įgarsino „Setas“ – šie šaunūs vaikinukai tai atliko nemokamai ir negailėdami savo asmeninio laiko.

Vėliau visi maloniai praleido laiką bendraudami, žaisdami stalo futbolą, pulą ir išmėgindami naujus treniruoklius, kuriuos įsigijo jaunimo erdvė.
Antrojo „LA-FA ketvirtadienio“ (liepos 19 d.) kviestinis svečias buvo iš Palangos atvykęs renginių organizatorius, motyvatorius ir jaunimo darbuotojas Tautvydas Lubys. Tautvydas atsivežė droną ir visi norintys galėjo susipažinti su jo galimybėmis.

Liepos 26 d. svečiuosis Šilutės krepšinio komandos treneris Laimonas Eglinskas ir krepšininkas Jeffrey Perkinsas, o rugpjūčio 2 d. – svečias kultūristas ir daugelio knygų apie sportą autorius Andrius Pauliukevičius. 

Naujienas sekite Šilutės atviros jaunimo erdvės feisbuke!