„Šilutės baldų“ kolektyvas pristatė savo vertybių sieną

file-17 1_baldai_bendraGegužės 17-osios popietę „Šilutės balduose“ sustojo visos gamybos linijos. Įmonės vidiniame kieme prasidėjo darbuotojams ir jų šeimoms skirta šventė, kurios metu pristatyta ryškiaspalvė siena, atspindinti naująsias visos SBA grupės, o tuo pačiu ir jai priklausančių „Šilutės baldų“, vertybes. Šią praeivių žvilgsnius prikaustančią sieną kūrė patys įmonės kolektyvo nariai.Šventės metu darbuotojai dalyvavo įvairiose rungtyse, ragavo šiupinį, grojo perkusijomis, jų šeimų nariai galėjo apžiūrėti cechus, kuriuose dirba artimieji. Mažuosius šventės lankytojus džiugino batutas ir linksmieji animatoriai voveriukai.

Ryškiaspalė siena atspindi vertybes

Anot „Šilutės baldų“ personalo vadovės Indrės Varkulevičienės, šia švente įmonė mini tris progas: praėjusią Tarptautinę šeimos dieną, artėjančią Vaikų gynimo dieną ir svarbiausia, padėkos bei naujų vertybių pristatymo dieną.
Silutes baldu_sventeNaujosios SBA grupės ir „Šilutės baldų“ vertybės – aistra laimėti, atradimų lyderystė, šeimininkiškumo jausmas. Visos jos nugulė ant įmonės sienos, esančios Dariaus ir Girėno gatvėje. Jau prieš kelias savaites praeiviai pastebėjo, kad pastato siena traukia ryškiai rožine, geltona, žalia spalvomis ir geometrinių formų žaismu.

Pasak Indrės Varkulevičienės, atradimų lyderystę atspindi pasirinkta spalvų paletė, formų išskirtinumas bei ryškumas. Visa tai parodo siekį būti inovatyviais bei užtikrintais rinkos lyderiais. Aistra laimėti – tai pastato ryškumas, noras būti matomiems ir žinomiems ne tik Šilutėje, bet ir Lietuvoje. „Šeimininkiškumo jausmo siekiame įtraukdami darbuotojus į bendrus projektus. Bendrumo jausmas, noras savo rankomis įmonę padaryti kitokią, kolektyvą sujungia į vieną didelę gražią šeimą“, – sakė Indrė Varkulevičienė.

Šį projektą sumanė ir sieną dažė patys darbuotojai. Pasak „Šilutės baldų“ direktoriaus Eimunto Jankausko, mintis pagražinti įmonės sieną kirbėjo jau dešimtmetį, tačiau neatsirasdavo tinkamos idėjos. Šiemet vienas iš cechų vadovų Vigilijus Šveikauskas pasiūlė pastatą perdažyti ir visiems šis sprendimas patiko. „Tikiuosi, kad naujoji mūsų įmonės ir visos SBA grupės vertybių siena patiks ir miestiečiams. Norime, kad „Šilutės baldų“ vardas nuskambėtų visoje Lietuvoje“, – sakė E. Jankauskas.

Įmonės vadovai dėkojo visiems darbuotojams, – patikėjusiems ir prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo. „Kiekvienas mūsų turime kuo didžiuotis ir pasidžiaugti, kiekvienas palikome didesnį ar mažesnį pėdsaką įmonės istorijoje“, – darbuotojams sakė direktorius ir personalo vadovė.
Projektas, kuris atgulė ant sienos, suponavo dar vieną gražią idėją – naująjį darbuotojų šūkį: „Mes žinome sėkmės spalvą, kartu mes jėga, kaip siena tvirta!“.

Pasidžiaugė darbuotojais

Šiuo metu „Šilutės balduose“ dirba daugiau nei 700 darbuotojų, maždaug pusė atėjo į šventę kartu su šeimų nariais. Juos visus pasveikino įmonės vadovas E. Jankauskas. Direktorius pasidžiaugė, kad įmonės darbuotojai yra profesionaliausi SBA grupės baldų gamybos specialistai. Juk Šilutės įmonėje įdiegta daugiausia naujų technologijų ir gaminama naujų gaminių kaip niekur kitur. „Linkiu, kad ateinant į darbą, ir iš jo išeinant bei matant šią – vertybes atspindinčią, pačių rankomis nudažytą sieną, jus lydėtų aistra laimėti, atradimų lyderystė ir šeimininkiškumo jausmas“, – šventės metu darbuotojams linkėjo įmonės direktorius.