Šilutės baseinas atvėrė duris ligoniams – vyksta nemokamos mankštos vandenyje

Įvairiais neurologiniais, sąnarių negalavimais, nugaros skausmais ir kitomis ligomis besiskundžiantiems Šilutės rajono gyventojams atsiveria naujos gydymo galimybės – Šilutės baseine nuo rugsėjo 5 dienos jau vyksta gydomosios vandens procedūros ir mankštos. Dėl tokios paslaugos ligoninės vadovai susitarė su Laisvalaikio ir sporto namus administruojančia Šilutės sporto mokykla.

Šilutės ligoninės vyr. gydytojas Algis Starkus dar Laisvalaikio ir sporto namų atidarymo dieną išreiškė viltį, jog galbūt ateityje, laisvesnėmis valandomis baseine ambulatorinės reabilitacijos pacientams medikai galės teikti ir fizioterapijos paslaugas.

Ir štai praėjusią savaitę Šilutės ligoninės “Facebook” paskyroje pasirodė toks pranešimas: „Mieli pacientai, džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol ambulatorinės reabilitacijos pacientams skiriamos ir vandens procedūros – mankštos Šilutės baseine! Pacientai, norintys gauti nemokamas paslaugas, konsultacijai turi atvykti su šeimos gydytojo siuntimu. Įvertinusi paciento sveikatos būklę, gydytoja paskirs procedūras ir kontroliuos gydymą“.

A. Starkus „Šilutės naujienoms“ sakė, kad dėl paslaugų pavyko susitarti su naująjį Laisvalaikio ir sporto centrą administruojančia Šilutės sporto mokykla. Tad medikai labai laukė, kol baseinas atvers duris po vasaros.

Sutarta, kad Šilutės ligoninės pacientams paskirtas vienas baseino takelis. Jame 4 dienas per savaitę, nuo 13 iki 14 valandos, po pusvalandį fizioterapijos paslaugos bus teikiamos dviem pacientų grupėms. Tokią terapiją pagal poreikį skiria gydytojas reabilitologas, su pacientais, kaip ir įprasta, dirba kineziterapijos specialistas.

„Šeimos gydytojai irgi turėtų žinoti, kad, esant reikalui, gali nukreipti savo pacientus pas reabilitologą, kuris galės skirti šią terapiją“, – sakė ligoninės vadovas.