Šilutės bibliotekoje – racionalaus ir saugaus elektros vartojimo diena

Racionalaus vartojimo diena SiluteElektros skirstymo bendrovė LESTO kartu su Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešąja biblioteka kviečia į racionalaus ir saugaus elektros vartojimo dienos renginį. Jis vyks ketvirtadienį, rugsėjo 25 dieną, 16 val. bibliotekos patalpose, esančiose Tilžės g. 10.

Renginio metu LESTO specialistai patars, kaip tausoti elektros energiją ir sumažinti savo elektros sąskaitas, dalins „Atsakingo elektros vartotojo žinyną“ ir energijos tausojimo „Receptų knygelę“.

Mažieji renginio dalyviai susitiks su jaunimui skirtos edukacinės iniciatyvos „Elektromagija“ personažais. Ši iniciatyva yra skirta vaikų ir jaunimo švietimui elektros energijos naudos, grėsmės, saugumo klausimais. Iniciatyvos tikslas – paskatinti  moksleivius išmokti saugiai elgtis su elektra ir jos įrenginiais, skatinti domėtis atsakingu elektros energijos vartojimu, aplinkosauga ir darnios plėtros idėjomis.

Renginio dalyviai taip pat sužinos, kaip paprasta naudotis Šilutės rajone itin sparčiai populiarėjančia LESTO savitarnos svetaine www.manoelektra.lt. LESTO duomenimis, nemažai šilutiškių jau įvertino savitarnos svetainės privalumus –  greičiau ir patogiau išspręsti klausimus, susijusius su LESTO paslaugomis.

LESTO savitarnos svetainėje galima užsisakyti elektros įvedimą, sudaryti sutartis, užsisakyti atsiskaitymų knygelę, rasti visą reikalingą informaciją, susijusią su elektros energijos kainomis, mokėjimais, elektros energijos suvartojimu ar kitą kiekvienam vartotojui aktualią asmeninę informaciją. Neturintiems interneto prieigos namie, savitarnos svetaine www.manoelektra.lt galima nemokamai pasinaudoti Šilutės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

LESTO, aptarnaujantis daugiau kaip 1,6 mln. klientų Lietuvoje, Šilutės rajone paslaugas teikia beveik 20 tūkst. privačių klientų.