Šilutės „Bočiai“ dalyvavo bendraminčių sąskrydyje

Trys dešimtys LPS „Bočiai“ Šilutės bendrijos narių dalyvavo Žemaitijos regiono bendraminčių sąskrydyje „Skambėk, Žemaitija“, kuris vyko Raseinių rajone.

Šilutės „Bočių“ ansamblis atliko dvi dainas.

„Bočiai“ turi tradiciją kartą per metus susitikti vis kitame Žemaitijos rajone ir smagiai pabendrauti su dainomis, muzika ir šokiais. Prieš du metus toks sąskrydis vyko Rusnės saloje. Turime ir pereinamąją lazdą su užrašu „SUEIKEM ŽEMAITĘ Į KOPETĄ“, kuri perduodama šventės metu vis kitam rajonui.

Į sąskrydį atvyko „Bočių“ prezidentas Kajatonas Šliogeris, susirinkusiuosius sveikino Raseinių savivaldybės atstovai, Seimo nariai, visus vaišino, bendravo ir kartu šoko ir Raseinių Magdė.

Muzikos vadovas J. Zalcas (kairėje) ir pirmininkas K. Buikys diskutavo su LPS
prezidentu K. Šliogeriu.

Šilutiškiai su muzikos vadovu Jonu Zalcu nuvežėme dvi dainas: Tomo Balčyčio „Senas Rambynas“ ir mūsų narės Janinos Juškienės Šilutės „Bočių“ himną. Gražių padėkos žodžių sulaukėme už gerai parinktus kūrinius, kurie priminė apie Šilutę, Nemuną ir Šyšos vingius.

Pernai karantinas neleido susitikti, tad šiemet naudojamės proga, kurie pasiskiepiję ir sveiki, išvykti į kelionę po Lietuvą. Mėnesio pabaigoje mus aplankys Kėdainių „Bočiai“, pas kuriuos mes svečiavomės pernai. Jie taip pat nori pažinti pamario kraštą.

Nuoširdžiai dėkojame merui Vytautui Laurinaičiui už mums skirtą transportą, vairuotojui Zigmui Tutliui už puikią kelionę. Kitais metais rinksimės jau Naujojoje Akmenėje.