Šilutės „Bočiai“ keliavo palei Nemuną

bociai panemuneGegužės 24 dieną Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus senjorai, vadovaujami pirmininko Zenono Karnausko, išvyko į ekskursiją po žymias Jurbarko rajono vietas.
Aplankėme Panemunės pilį, gidas supažindino su pilies istorija bei jos eksponatais. Raudonės pilyje iš bokšto grožėjomės Panemunės panorama. Jurbarke skulptoriaus Vinco Grybo muziejuje gidė supažindino su skulptoriaus gyvenimo istorija ir jo darbais.

Aplankėme žemės ūkio technikos muziejų Smalininkuose. Čia senjorus pasitikęs muziejaus savininkas J.Stonys papasakojo apie techniką, kuri buvo naudojama prieš daugelį metų. Senjorai galėjo ją palyginti su dabar naudojama technika.

Vėliau pasukome į M.Jankaus muziejų Bitėnuose. Čia gidė supažindino su šio šviesuolio įkurta spaustuve, joje spausdintomis knygomis, apžiūrėjome eksponatus, aplankėme Bitėnų kapines, kur palaidota daug Mažosios Lietuvos šviesuolių. Nuo Rambyno kalno grožėjomės Nemuno panorama.

„Bočių“ kolektyvas dėkoja organizacijų vadovams, kurie suteikė paramą ir autobusą šiai kelionei. Su gera nuotaika ir daina senjorai grįžo namo.