Šilutės „Bočiai“ pasveikino pavasarį ir pasidžiaugė bičiulyste

BociaiJau antrą kartą šį pavasarį į susitikimą savo būstinėje Liepų g. 16 rinkosi Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai, vadovaujami naujai išrinkto pirmininko Stasio Tunilos ir jo pavaduotojos Nijolės Stasės Gumuliauskienės. Pirmojo susitikimo metu visi „Bočių“ nariai buvo apdovanoti Lietuvos 100-mečio medaliais, o šio susitikimo tikslas buvo pasveikinti jubiliatus ir pasidžiaugti bendryste su saviškiais.

Renginio viešnia, Šilutės r. PK bendruomenės pareigūnė Nerija Ropienė priminė bočiams saugaus elgesio gatvėje taisykles. Ji  kalbėjo, kad būtina gatvę kirsti tik perėjose, tamsiu paros metu ir važiuojant dviračiu vilkėti šviesą atspindinčias liemenes ar segėti atšvaitus. Ji taip pat įspėjo, kaip svarbu saugoti savo daiktus, nes nesąžiningų žmonių vis dar pasitaiko. Pareigūnė informavo, jog komisariate yra „radinių biuras“, į kurį kartais žmonės atneša rastus daiktus, tad juos pametusieji gali turėti viltį juos atgauti.

Taip pat pareigūnė bočiams priminė šunų vedžiojimo taisykles, kalbėjo, kad gyvūnus auginantys žmonės privalo laikytis saugios ir kultūringos kaimynystės principų. O pastebėjus negeroves pareiškimą, o kartais ir įvykio nuotrauką galima atnešti ar atsiųsti į policiją.

Pareigūnė taip pat prašė senjorų, kad jie nepirktų jaunimui alkoholio, negirtautų patys ir visada būtų pavyzdžiu jauniems žmonėms. O išeidama jiems paliko naudingos informacinės literatūros.

Susirinkusieji pasveikino gražius jubiliejus švenčiančius savo narius, įteikė jiems medalius ir gėlių. Pasveikinti ir naujieji draugijos nariai, pasidžiaugta, kad bičiulių ratas plečiasi.

„Bočiai“ sulaukė ir svečių: atvyko Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laimutė Micienė, ansamblis „Šilainė“, spektakliuką dovanojo neįgaliųjų humoro grupė „Botagėlis“. Pasidžiaugta ir savais talentais: Olga Matažinskienė visus pasveikino savo eilėmis ir parengė du vaidinimus, turnčius pamokančias potekstes. Skambėjo ir pačių bočių ansamblio dainos.

Sumuštinių, mišrainių ir saldumynų įvairovė visų laukė ant stalų, prie kurių dar ilgai ir smagiai visi bendravo, o kartu numatė veiklos planus ateičiai.