Šilutės „Bočiai“ su svečiais palydėjo metus

Baigiantis 2022 metams Šilutės pensininkų bendrijos „Bočiai“ nariai rinkosi į tradicinę šventinę popietę, kurioje dalyvavo ir „Bočiai“ iš Kelmės. Skambėjo sveikinimo žodžiai, dainos ir kapelų muzika, laukė vaišių stalas.

Norėjome, kad mūsų šventėje būtų svečių, todėl pasikvietėme „Bočius“ iš Kelmės. Įsiminė pirmininkės Salomėjos Drazdovienės žodžiai: „kaip smagu susitikti draugus ir bendraminčius, ir tada nuo širdžių šilumos tirpsta sniegas, šviečia saulė ir skamba muzika“.

Popietėje apsilankę meras Vytautas Laurinaitis ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Žebelienė linkėjo sveikatos, idėjų, renginių,  išvykų, malonių įspūdžių ir kuo geriausių akimirkų. Savo ruožtu, dėkojome merui už supratimą, išklausymą ir palaikymą.

Vakaronės metu dainavo Šilutės „Bočių“ ansamblis, grojo kapela. Svečių komandą taip pat sudarė ansamblis ir kapela, jie parodė savo koncertinę programą. „Muzika sušildo ir suartina, o kai susijungia muzikantai kelmiškiai ir šilutiškiai, tai jau daugiau negu linksma. Tai nuostabu. Daugiau renginių, išvykų, susitikimų, kuo geriausių bendravimo akimirkų“, – įspūdžiais dalijosi kelmiškiai.

Jubiliejinių gimtadienių proga sveikinome Nijolę Stasę Gumuliauskienę, Zitą Jonušienę ir Ireną Bumblauskienę.

Džiaugiamės, kad praėjusią vasarą gyvenimas grįžo į įprastas vėžes, ir mes galėjome keliauti, repetuoti, koncertuoti. Šią vasarą laukia įsimintina išvyka į Skuodą, į dešimtąjį LPS Žemaitijos regiono „Bočių“ bendrijų sąskrydį, kurį organizuoja skuodiškiai, vadovaujami Joanos Viščiūnienės.

Paskutiniai praėjusių metų akordai ir bendrystė nuteikė tolimesnei prasmingai veiklai. Ačiū už svetingumą Kultūros ir pramogų centro darbuotojai Viktorijai ir direktorei Jūratei Pancerovai.

Šilutės „Bočių“ pirmininkas Kostas BUIKYS