Šilutės „Bočiams“ – jau 15 metų

Bociai DSCN2680Prieš penkiolika metų – 1999 – ųjų birželio 14 dieną – buvo įsteigtas Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyrius. skyriaus nariai, kurių dabar yra 25, paminėjo savo veiklos jubiliejų juos priglaudusiame vaikų darželyje – lopšelyje „Raudonkepuraitė“.

Skyriaus pirmininkas Zenonas Karinauskas savo jubiliejiniame pranešime dėkojo už draugystę kitoms draugijoms, su kuriomis tenka dalintis pastoge: Šilutės – Emericho miestų bendradarbiavimo draugijai, našlių bendrijai „Gėla“, „Moterų seklyčiai“.

Apie draugijos įsikūrimą bei daugiametę veiklą pasakojo pirmoji „Bočių“ sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkė Janina Vaidekat.
„Bočiai“ susirenka pabendrauti kartą per mėnesį. Susitikimuose ant stalo visuomet yra arbatėlės, kavutės, skyriaus narių iškeptų kepinių. Dalinamasi kelionių, renginių įspūdžiais, o, jeigu reikia, ir skausmu.

Pasak Z.Karinausko, daug nuostabių akimirkų patiriama „Bočių“ vokalinio ansamblio veikloje. Daug metų ansambliui vadovavo Česlovas Jovaiša, bet jis jau nori užtarnauto poilsio. „Bočiai“ tikisi, kad Savivaldybė padės jiems rasti kitą ansamblio vadovą.

„Bočiai“ stengiasi aplankyti visus rajone vykstančius renginius, ypač tuos, į kuriuos yra kviečiami. Šilutiškiai turi „Bočių“ sąjungai priklausančių bičiulių kituose rajonuose. Glaudžiausiai bendradarbiaujama, keičiamasi ekskursijomis, važiuojama į svečius pas „Bočius“ Šiauliuose, Tauragėje, Šilalėje.

Už paramą „Bočiai“ yra dėkingi Šilutės kredito unijai, UAB „Žibai“, ABF „Šilutės Rambynas“.