Šilutės „Bosch“ autoservisas pranoksta klientų lūkesčius

bosch DSCN9948Jau baigiasi antri metai, kai Šilutės miesto pakrašty, šalia kelio į Klaipėdą, veikia vienas iš moderniausių automobilių servisų rajone – „Bosch service“. Anot serviso direktoriaus Žydrūno Šikšniaus, moderniose patalpose remontuojami automobiliai, veikia gausų automobilių detalių asortimentą siūlanti parduotuvė, teikiamos kitos paslaugos.

Kvalifikuoti darbuotojai čia padeda paruošti automobilį techninei apžiūrai. Jei klientas yra labai užimtas, „Bosch service“ darbuotojai patys nuvyksta jo automobiliu į techninės apžiūros aikštelę ir padeda sutvarkyti reikiamus dokumentus.

„Bosch“ servise yra sukurta 14 naujų darbo vietų, nuolat siekiama naujovių – darbuotojai per metus keliskart siunčiami kelti kvalifikacijos į įvairius seminarus.

Aukščiausia kokybė ir garantijosbosch DSCN9953

„Bosch“ servise atliekamas išsamus visų gamintojų benzininių, dyzelinių ir dujinių automobilių aptarnavimas: automobiliai apžiūrimi ir sutvarkomi nuo stogo iki ratų apačios, nuo žibinto iki variklio.

„Džiaugiamės, kad savo įmonėje galime suteikti pačias moderniausias paslaugas ir garantijas. Mūsų servise veikia lanksti atsiskaitymo sistema: klientų patogumui pas mus galima atsiskaityti ir bankiniais pavedimais pagal sąskaitas – faktūras, ir grynaisiais, ir banko kortelėmis“, – sako Ž.Šikšnius.

Anot pašnekovo, kai prieš dvejus metus servisas atvėrė duris, daugelis pravažiuojančiųjų šiek tiek gąsdinosi pasaulinės kompanijos „Bosch“ vardo. Dauguma turėjo išankstinę nuostatą, kad šiame servise bus labai aukštos kainos. Tačiau naujai įmonei nepakirto kojų nei konkurentai, kurių Šilutėje yra tikrai nemažai, nei tariamai aukštos kainos.

Vardindamas įmonės privalumus ir džiaugdamasis vis gausėjančiu klientų ratu, Ž.Šikšnius sakė, jog „Bosch service“ kainos nėra aukštesnės nei kituose servisuose. Be to, čia dažnai taikomos įvairios nuolaidos, vykdomos akcijos, o atlikti remonto darbai ar tiekiamos atsarginės dalys visada turi ir garantiją – nuo 6 mėn. iki 2 metų. Garantijos laikotarpis priklauso ir nuo nuvažiuojamų kilometrų skaičiaus, tiekėjo, gamintojo bei pačios detalės specifikos.

„Bosch service“ pozicijos stiprios ir autodirbtuvių įrangos srityje, ypač apimančioje programinę ir diagnostikos įrangą, skirtą gedimų paieškai automobiliuose. Pavyzdžiui, automobilio elektroninių sistemų patikra čia atliekama naudojant pažangią „Bosch“ testavimo technologiją.

Ž.Šikšniaus įsitikinimu, didžiausias šio serviso privalumas tas, kad suremontavę automobilį, meistrai gali čia pat jį testuoti – turi visus tam reikiamus stendus ir aparatūrą.

Ruošiamos naujovės

bosch DSCN9954Paklaustas, ar šilutiškiai dar nesuskubo ruošti savo automobilių šaltajam sezonui, Ž.Šikšnius sakė, jog išlieka tos pačios tendencijos – dauguma vairuotojų laukia paskutinės minutės. Kai pradės tiksėti paskutinės padangų keitimo dienos, kai spustels pirmasis šaltukas ir kai variklis parodys savo ožius, tuomet vairuotojai ir plūstels į autoservisą.

„Spalio mėnesį vairuotojams siūlome akciją „Būk saugus kelyje“. Už simbolinę 9,99 Eur kainą mūsų servise galima pasitikrinti, ar tvarkingos ir saugios automobilio stabdžių kaladėlės, šviesos, valytuvai, ir koks akumuliatoriaus galingumas“, – sakė pašnekovas.

Pasak jo, tokią akciją serviso darbuotojai rengia tam, kad vairuotojai išvengtų pirmųjų šalčių šoko ir nelaimių kelyje. Pasitikrinę ir įvertinę svarbiausias automobilio saugumo galimybes šaltuoju ir slidžiuoju metu, vairuotojai galės iškart panaikinti trūkumus ir būti gerokai saugesni.
Vardindamas artėjančio šaltojo sezono aktualijas, Ž.Šikšnius sakė, jog vairuotojai neturėtų pamiršti ir tepalų.

„Daugelis vairuotojų, taupydami pinigus, neskuba patikrinti tepalo kokybės, tačiau į tai labai svarbu atkreipti dėmesį. Nuvažiavus tam tikrą kilometrų kiekį ir nepakeitus tepalo, automobilio variklis pradeda vargti, gadintis, dėvėtis“, – sakė serviso vadovas.

Šiemet „Bosch“ servise Šilutėje laukia dar viena naujovė – šį rudenį naudodami moderniausią įrangą kvalifikuoti meistrai pradės automobiliuose montuoti elektrinę pašildymo sistemą. Tai labai aktualu vairuotojams žiemos metu. Turėdamas tokią pašildymo sistemą vairuotojas  ryte galės atsisėsti į jau sušilusį automobilį. Anot Ž.Šikšniaus, kaip rodo praktika didmiesčiuose, tokių elektrinių pašildymo sistemų paklausa yra didžiulė.

Kitos malonios paslaugos

Artėja žieminių padangų sezonas, „Bosch“ automobilių servise apie tai irgi pagalvota iš anksto. Direktorius Ž.Šikšnius sakė, jog spalį serviso parduotuvėje klientai galės rasti įvairių padangų. „Žmonės galės rinktis iš plataus asortimento, atsižvelgdami į kokybę, gamintojus ar kitus rodiklius“, – sakė pašnekovas.
bosch DSCN9963
Be to, montuojant naujas padangas, vairuotojas čia pat galės pasitikrinti ir automobilio važiuoklę ar ratų suvedimą. Tam Šilutės „Bosch“ autoservise taip pat vyksta akciją.

Autoservise klientams siūloma daugiau modernių paslaugų ar patogumų. Pavyzdžiui, nors pats servisas oficialiai pradeda dirbti rytais nuo 8 val., skubantis vairuotojas gali savo automobilį atvežti anksčiau prieš darbo valandas, kad spėtų į savo darbą.

Be to, serviso darbuotojai be papildomo mokesčio atvyksta į nurodytą vietą mieste ir patys paima automobilį, kai reikia, ir pristato atgal jau suremontuotą. Svarbu ir tai, kad atvykusiems ir palikusiems automobilį servise klientams, nereikia ieškoti kito transporto, su kuriuo jie galėtų grįžti į namus ar į darbą, – juos į nurodytą vietą pristato serviso darbuotojai.

Bet jei vis dėlto klientas nutaria pusvalandį ar valandą luktelti, kol jo automobilis bus apžiūrėtas ir sutvarkytas, jis gali įsitaisyti jaukiame laukiamajame, atsigerti kavos, arbatos, pasižiūrėti televizorių ar panaršyti internete. Tam specialiai pastatyti stalelis, kompiuteris ir veikia viešojo interneto prieiga.