„Šilutės būstas“ tiesia gyventojams pagalbos ranką

 

bustas copyRemontuojant kiaurią stogą ir tvarkant seną fasadą, gyventojai neretai susiduria su finansinėmis problemomis, kai sunku iškarto atsiskaityti už atliktus darbus. Tai suprasdama bendrovė „Šilutės būstas“ tiesia pagalbos ranką ir vienintelė mieste siūlo klientams galimybę už stambesnės apimties remonto darbus išsimokėti dalimis. Gyventojai sako, kad tokia galimybė – tikras išsigelbėjimas ir postūmis gyventi šilčiau, gražiau bei taupiau.

 

Seni daugiabučiai namai nuolat reikalauja ne tik kokybiškos priežiūros, bet ir investicijų. Kartais jos siekia kelis ar keliolika tūkstančių eurų, todėl gyventojams iš karto sumokėti visą sumą už atliktus darbus yra sudėtinga. Tai suprasdama bendrovė “Šilutės būstas” savo klientams jau ne vienerius metus siūlo finansinę pagalvę – galimybę už atliktus darbus mokėti dalimis.

Šilutiškiai teigiamai vertina tokią galimybę, o kai kurie gyventojai sako, jog jei jos nebūtų, remonto darbai daugiabutyje nusikeltų neapibrėžtam laikui. Žmonės džiaugiasi, kad atnaujinti savo namus gali pernelyg „nenuskausminę“ savo piniginių.

Saugų kaime gyvenanti Marytė Tylaitė pasakojo, kad ji pasinaudojo galimybe už remonto darbus išsimokėti dalimis ir yra patenkinta, jog namo administratorius sutvarkė visus formalumus.

„Mūsų name labai reikėjo keisti stogą. Atsitiko nelaimė – mano bute dėl kiauro stogo lūžo lubos virtuvėje. Jei be perstojo lytų, būtume nuskendę. Tad reikėjo kažką daryti. Man buvo pasiūlyta imti savotišką kreditą ir mokėti dalimis. Kadangi mano pajamos yra labai nereguliarios, tai šis variantas man labai tiko. Dar ir kaimynams paaiškinau, kodėl tai naudinga. Ačiū „Šilutės būstui“ už supratingumą!“, – teigė moteris.

Žemaičių g. 4 name gyvenantis Robertas taip pat sutiko, jog galimybė už atliktus darbus mokėti dalimis yra naudinga, nes leidžia greičiau planuoti remonto darbus. Vyras sako, kad jei ne ši galimybė, prastos būklės namo stogas dar ilgokai nebūtų sulaukęs meistrų.

„Kai sutvarkė mūsų namo stogą, pasiteiravau „Šilutės būsto” klientų asmeninio vadybininko Simono Krūminio dėl mokėjimo. Jis paaiškino, kad yra galimybė už paslaugas mokėti dalimis, tad pasinaudojau šiuo pasiūlymu. Dabar svarstau, kad reikėtų dar fasadą renovuoti. Galėčiau vėl mokėti dalimis, nes tai tikrai patogu“, – džiaugėsi šilutiškis.

„Šilutės būsto” direktorius Marius Stankus sako, kad įmonė jau seniai vienintelė mieste siūlo savo klientams už didesnės apimties remonto darbus mokėti dalimis. Jo teigimu, šia paslauga kasmet pasinaudoja apie 20-ies namų gyventojai.

„Daugiabučio ar jo dalių atnaujinimas kainuoja išties nemažai, todėl visiškai suprantama, kad bet kokie didesnės apimties remonto darbai gyventojams sukelia nepatogumų ar finansinių sunkumų. Atsižvelgdami į tai jau seniai savo klientams siūlome pasinaudoti galimybe už atliktus darbus mokėti dalimis. Priklausomai nuo darbų apimties, išsimokėjimo terminas gali siekti nuo keleto mėnesių iki kelių metų”, – dėstė „Šilutės būsto” direktorius M. Stankus