„Šilutės būsto“ avarinė tarnyba gedimus šalina neskaičiuodama valandų

BUSTASDaugiabučių namų, kuriuos prižiūri bendrovė „Šilutės būstas“, gyventojai žino, jog atsitikus nelaimei jie nebus palikti likimo valiai. Įmonėje visą parą veikiantis skambučių centras nepraleidžia nė vieno gyventojo skambučio, o 24 valandas per parą budintis avarinės tarnybos ekipažas pasirengęs nedelsiant lokalizuoti avarijos židinius.

Visą parą ir be poilsio dienų budinti „Šilutės būsto“ avarinė tarnyba mieste neturi analogų. Tai vienintelė įmonė, kuri operatyviai ir 24 valandas per parą sprendžia su būsto priežiūra susijusius klausimus.

Vietos gyventojai net juokauja, kad jei ne nuolat mieste budintis avarinės tarnybos ekipažas, šilutiškiai, ištikus elektros, šildymo, santechnikos ar nuotekų sistemų gedimui, susidurtų su rimtu iššūkiu. Mat jei avarija nutiktų naktį ar poilsio dieną, paprasčiausiai nebūtų kam jos laiku lokalizuoti.

„Gyventojai, kurių daugiabučius prižiūrime, tikrai gali būti ramūs. Įvykus avarijai arba gedimui naktį ar poilsio dieną, jie nebus palikti likimo valiai. Užtenka apie problemą pranešti mūsų skambučių centrui ir į ją bus nedelsiant reaguojama. Naudodamiesi skambučių centro paslaugomis operatyviai ir nepertraukiamai gauname visus gyventojų pranešimus, pageidavimus bei kitą reikalingą informaciją. Tai užtikrina  informacijos priėmimą 24 valandas per parą ir efektyvų klausimų sprendimo koordinavimą“, – akcentavo bendrovės „Šilutės būstas“ direktorius Aleksas Kvederis.

Pašnekovo teigimu, skambučių centre registruojami visi be išimties gyventojų pranešimai, todėl nė vienas jų nepasimeta. Skaičiuojama, kad per dieną įmonė sulaukia apie dešimt pranešimų.

Pasiteiravus, kaip vienas avarinės tarnybos ekipažas suspėja aptarnauti visus namus, kuriems reikia operatyvios pagalbos, A.Kvederis šyptelėjo: „Skambučių centras, registruojantis gedimus, suskirsto juos pagal nustatytus prioritetus. Pagal iš anksto patvirtintą tvarką sudėliojami svarbūs ir mažiau svarbūs iškvietimai. Būtent todėl pavyksta išvengti vadinamųjų eilių, o gyventojai laiku sulaukia pagalbos“.

Šilutiškiai, kurių daugiabučius namus administruoja „Šilutės būstas“, visą parą budintį avarinės tarnybos ekipažą gali išsikviesti paskambinę į skambučių centrą telefonu 8 700 55966.