„Šilutės būsto“ komanda padeda gyventojams spręsti problemas

BUSTAS 1Daugiabučius namus Šilutėje prižiūrintys bendrovės „Šilutės būstas“ darbuotojai kiekvieną dieną rūpinasi, kad gyventojams nekiltų rūpesčių sprendžiant daugiabučių administravimo klausimus. Šį tikslą padeda pasiekti įmonėje suburta profesionalų komanda.

Bendrovėje „Šilutės būstas“ dirbantys keturi pastatų administravimo vadybininkai nuolat rūpinasi daugiabučių priežiūra. Patyrę savo srities specialistai iš viso prižiūri apie 700 daugiabučių – kiekvienas maždaug po 170 namų. Šis darbas – ne iš lengvųjų, kadangi pastatų priežiūros vadybininkai sprendžia ne tik techninius klausimus, bet ir žmogiškąsias gyventojų problemas.

„Mūsų vadybininkai kiekvieną dieną lanko gyventojus jų namuose arba priima interesantus biure. Kartu su jais diskutuojama namo būklės gerinimo, langų, durų, stogo, elektros instaliacijos remonto, vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų priežiūros bei remonto klausimais. Maža to, neretai vadybininkams tenka spręsti ir gyventojų tarpusavio nesutarimus, kurie tarsi ir nėra susiję su jų tiesioginiu darbu“, – pastatų priežiūros vadybininkų darbo ypatumus vardijo bendrovės „Šilutės būstas“ direktorius Aleksas Kvederis.

Pašnekovo teigimu, šilutiškiai, kurių namus prižiūri „Šilutės būstas“, gerai pažįsta pastatų administravimo vadybininkus, todėl nesibodi į juos kreiptis, jei kyla viena ar kita problema. Tai, kad gyventojai pasitiki vadybininkais, patvirtina ir kasmet atliekama speciali apklausa.

„Su daugeliu gyventojų vadybininkai randa bendrą kalbą. Tai labai svarbu, nes žmonės žino, jog iškilus tam tikroms su būsto priežiūra susijusiomis problemomis, jie visada sulauks patarimo ar pagalbos iš mūsų kolektyvo“, – akcentavo A.Kvederis.

„Šilutės būsto“ vadovas pridūrė, jog įmonės specialistai taip pat pasirengę gyventojams padėti spręsti iškilusius teisinius klausimus. „Mūsų biure dirba keli patyrę teisininkai, kurie visada mielai padės ir patars gyventojams, ieškantiems juridinės pagalbos“, – pabrėžė A.Kvederis.