„Šilutės butų ūkis“ persikėlė į miesto centrą

BUTU UKIS 1Šilutės daugiabučių namų administravimo įmonė UAB „Šilutės butų ūkis“ dieną prieš Kūčias pradėjo veikti naujame biure – Lietuvininkų g. 60. Penktadienį surengė oficialų naujojo biuro atidarymą.

UAB „Šilutės butų ūkis“ direktorius Aleksas Kvederis sakė, kad jau seniai planuota persikelti arčiau miesto centro. Tačiau tik dabar pasitaikė palankus metas parduoti senojo biuro patalpas Cintjoniškių gatvėje ir įsigyti patalpas miesto centre.

Pasak A.Kvederio, dabar visiems šios bendrovės klientams bus patogu apsilankyti naujajame biure ir išspręsti rūpimus klausimus.
thumb BUTU UKIS
Direktorius A.Kvederis pabrėžė, kad bendrovė pakeitė ne tik patalpas, bet ir aptarnavimo sistemą. Dabar klientai bus aptarnaujami „vieno langelio“ principu: nebereikės klaidžioti po biurą ir ieškoti pastatus administruojančių specialistų.

Administratorė išklausys klientų pageidavimus ir arba pati pateiks atsakymą, arba pakvies specialistą, su kuriuo lankytojas galės aptarti problemas atskirame kambarėlyje.

UAB „Šilutės butų ūkis“ savininkų atstovas – bendrovės „City Service“ Klaipėdos padalinio vadovas Mindaugas Genys gerai įvertino šilutiškių darbo pasikeitimus. Jis teigė, kad klientų aptarnavimo tobulinimas įkurtuvėmis dar nesibaigė. Jau kitų metų viduryje Šilutėje turėtų pradėti veikti virtuali duomenų bazė „Virtualus namas“. Prie jos galės prisijungti visi bendrovės klientai: butų savininkai galės peržiūrėti visus duomenis apie jiems suteiktas paslaugas, sumokėtus mokesčius.

Įdiegus „Virtualaus namo“ paslaugą, klientų apsilankymų skaičius naujajame biure gali sumažėti kelis kartus. Į biurą ateis tik tie, kurie neturi savo namuose prieigos prie interneto.    Simbolinę naujojo „Šilutės butų ūkio“ biuro atidarymo juostelę perkirpo šios bendrovės vadovas A.Kvederis kartu su Šilutės r. savivaldybės meru Virgilijum Pozingiu. Naujakurius sveikino Savivaldybės administracijos direktorė Ida Vasiljevienė, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus bei svečiai iš gretimos Pagėgių savivaldybės.