Šilutės centre užsiliepsnojo automobilis – nuslopinti ugnį padėjo ir kiti vairuotojai

 

Dege automobilisDaug streso vakar patyrė mergina, važiavusi Šilutės centre. Bevairuojant užsiliepsnojo jos automobilis „Opel Signum“, iš salono pasipylė dūmai. Merginai į pagalbą atskubėjo ne tik ugniagesiai, net ir neabejingi žmonės.

Mergina važiavo pagrindine Lietuvininkų gatve, bevairuojant automobilio salone pasipylė dūmai ir ugnis. Kaip paaiškėjo vėliau, užsiliepsnojo šildytuvas, įvyko elektros instaliacijos gedimas.

Mergina šoko iš automobilio, aplink kurį pasklido dūmai. Judrioje Šilutės vietoje buvo daug žmonių, automobilių. Merginai padėjo kiti vairuotojai, kurie užsidegusį automobilį gesino gesintuvais, taip pristabdydami ugnies plitimą. Jos žiniomis, vienas jų buvo vairavimo mokyklos instruktorius, o kitas maršrutinio autobuso vairuotojas. Mergina jiems ypač dėkinga, nes jis išgelbėjo jos automobilį. 

Netrukus atskubėjo ir ugniagesiai, kurių būstinė vos už kelių šimtų metrų, Lietuvininkų gatvėje. Jie suvaldė situaciją, užgesino automobilį.

„Pakeitus tam tikras detales, galės jį toliau eksploatuoti. Aplinkinių neabejingumas padėjo išsaugoti didesnę automobilio vertę“, – pasakojo įvykio liudininkas.