„Šilutės city“ bando iškelti į viršų repo šaknelę

silutes city copyMuzikos ritmu jaunieji Šilutės atlikėjai užvaldė sceną. Popso, roko, kantri ir repo stilių kokteilį suplakė repo grupės „Šilutės city“ nariai Žilvinas Jakas ir Nerijus Jocas. Pajutę renginių trūkumą, vaikinai nutarė šią nišą užpildyti ir patys suorganizavo koncertą.

Ž.Jakas „Šilutės naujienoms“ prieš koncertą sakė, kad palaiko visus stilius ir jaunus žmones, užsiimančius muzikine veikla, todėl nebuvo jokios cenzūros, ką pasikviesti į koncertą. Idėją iki galo išpildyti ir organizuoti padėjo Vygantas Stoškus, suvedęs reperius su kitais atlikėjais.

Koncerte pasirodė M.Jankaus mokyklos ir Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studijos, roko grupė „Destrukcija“, vokalistė Greta Konaverskytė, kantri grupė „Karčemėlė“, reperis Double D. Į Šilutę iš Vilniaus pirmą kartą atvyko repo muzikos gerbėjams jau žinomi dainininkai – Sharkas ir Shamas, kuris pristatė savo antrąjį albumą.

„Šilutės city“ nariai patikino, jog nuo pasirodymo TV talentų projekte ir „Pamario talentuose“ patobulėjo, labiau subrendo kaip atlikėjai. Dabar reperiai svajoja studijoje įrašyti albumą.

„Reikia turėti noro, tikėti savimi, eiti, daryti, nesėdėti vietoje. Kompiuteris dabar daug ką užvaldęs, visas gyvenimas internete.

Manau, daugiau veiklos turėtų būti muzikine prasme. Reikia daugiau panašių renginių, kad žmonės išsijudintų. Mes bandom iškelti repo šaknelę į viršų, parodyti, kad repas irgi reikalauja pastangų, kūrybiškumo. Gal vėliau atsiras daugiau žmonių, kurie užsiima šita veikla“, – kalbėjo Ž.Jakas.

Dar vienas repo atradimas Šilutėje – Donatas Drakšas, scenoje geriau žinomas pseudonimu Double D. Šilutiškis mokosi Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje, o laisvalaikiu beveik trejus metus repuoja. Vaikinas neslepia, kad repo muzika Šilutėje nėra labai populiari, todėl Klaipėdoje save realizuoti lengviau.

Iš Lietuvos repo atlikėjų Double D. labiausiai patinka Lilas, Mogiliovas, „Ryšininkų blokas“. D.Drakšas pats kuria tekstus, kurie ateina iš patirties, gyvenimo, fantazijos. „Jauniems žmonėms linkiu nepasiduoti ir siekti savo tikslų ir kuo toliau, tuo bus geriau“, – patarė Donatas.

Daugiau nuotraukų albume joomplu:3954  joomplu:3964  joomplu:3942