„Šilutės“ futbolininkai I lygos sezoną pradėjo lygiosiomis

futbolasPirmosios 2013 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos futbolo pirmenybių rungtynės Šilutėje įvyko balandžio 28-ąją. Šilutės centriniame stadione susitiko FK „Šilutė“ ir Panevėžio „Baltija“. Abi komandos įmušė po vieną įvartį.

Oficialiai LFF I lygos pirmenybių I turas prasidėjo balandžio 13-14 dienomis. Tada išvykoje mūsiškių ir Radviliškio „Lokomotyvo“ rungtynės irgi baigėsi lygiosiomis – deja, be įvarčių – 0:0.

Prieš pradedant rungtynes Šilutėje, kaip ir priimta, komandos į aikštę išėjo lydimos mažųjų Šilutės futbolininkų bei išsirikiavo pagerbti priešininkų. Sirgalius, trenerius ir futbolininkus pasveikino VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius.

Aikštės šeimininkai „Šilutės“ futbolininkai (treneris Svajūnas Česnulis) pirmąjį kėlinį pradėjo su dideliu užsidegimu ir nuo pat pirmos minutės atakavo varžovų vartus. LFF I lygos debiutantė Panevėžio „Baltija“ (treneris Darius Žindulis) šauniai saugojo savo vartus, bet 12-ąją minutę užsidirbo 11 metrų baudinį. „Šilutės“ komandą išvesti į priekį bandė Robertas Šmitas, deja nepavyko – baudos smūgis nebuvo realizuotas.

Bet po 10 minučių R.Šmitui vis dėlto pavyko įmušti pirmąjį įvartį – „Šilutė“ pirmavo 1:0. Tokiu rezultatu šilutiškiai pasidžiaugė tik 15 minučių, nes 37-ąją minutę panevėžietis Edgaras Stankevičius pasiuntė kamuolį į mūsų vartus, kuriuos saugojo jaunasis vartininkas Dalius Mockus. Pirmojo kėlinio rezultatas tapo lygus – 1:1.

Žaidėjams nuėjus atsipūsti, į aikštę buvo kviečiami sirgaliai išbandyti savo kojų stiprumą spiriant 11 metrų baudinius. Nugalėtojai apdovanoti prizais su „Šilutės“ žaidėjų parašais.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo gražus, bet be įvarčių. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Šilutei“ atstovavo: Dalius Mockus (vartininkas), Edgaras Lukoševičius (kapitonas), Justas Raziūnas, Robertas Šmitas, Simonas Juška, Aurimas Skurdelis, Tomas Galdikas, Darius Paldauskas, Vytautas Grėbliūnas, Martynas Golubovskis, Donatas Surblys, Giedrius Kurpeikis, Tadas Kazlauskas, Justas Milius, Kostas Vilkys.

Įspėjimai: 7 min. – T.Galdikas, 68 min. – K.Vilkys (FK „Šilutė“), 21 min. – D.Petrauskas, 90+1 min. – M.Gasiūnas (FK „Baltija“).