Šilutės futbolininkus terorizuoja kurmiai

silutes-futbolininkus-terorizuoja-kurmiaiĮ Šilutės stadiono treniruočių aikštę įsisuko ir pievą išrausė kurmiai. Už futbolą pamaryje atsakingi asmenys ėmė sukti galvas, kaip kovoti su šiais žemės rausėjais.

„Aikštės kokybė „gerėja ir gerėja“, net malonu treniruotis su vaikais ar su vyrais. Be problemų galėtų vykti ir arklių, šunų ar keturračių varžybos. Futbolo aikštė (pieva) tam puikiai tinkama. Jei valdininkas savo darbo
kabinete turėtų kreivą, iškilnotą darbo stalą arba krepšinio salėje būtų tokios grindys? Tokioje aikštėje susižeisti vieni juokai. Per 40 metų nė žingsnelio į priekį…“ – tokie įrašai su nuotraukomis buvo paskelbti oficialioje „Šilutės“ futbolo komandos svetainėje.

Visgi, VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius ir FK „Šilutė“ klubo vadovas Romualdas Taršauskas situacijos nedramatizavo ir pabrėžė, kad iki 2020 metų Šilutėje sąlygos futbolininkams turėtų ženkliai pagerėti.

„Kurmiai aprausė tik treniruočių aikštės šonus, pačios aikštės neišdraskė. Padariniai greitai buvo išlyginti. Ir taip kol kas čia iš po žiemos dar niekas nesitreniruoja. Iki Centrinio stadiono aikštės kurmiai neprisikapstė, palietė tik treniruočių aikštę. Nieko baisaus“, – aiškino D. Gricevičius.

Tiek jis, tiek R. Taršauskas pabrėžė, kad artimiausiu metu Šilutės futbolo infrastruktūra turėtų keistis.

„Yra numatyta apie 1,8 mln. eurų (apie 6,3 mln. Lt), kad būtų įrengta dirbtinės dangos aikštė, persirengimo kambariai, tribūnos, lengvaatlečiams metimo sektorius. Tai 2015-2020 metų prioritetas. Jei niekas nepasikeis, sąlygos pagerės“, – sakė pokalbininkai.