Šilutės Garbės pilietis atšventė 95-metį

jonaitis copyŠilutės Garbės pilietis Jonas Jonaitis (tikroji pavardė Šidlauskas) sutiko savo 95-ąjį jubiliejų.

Garbų jubiliejų švenčiantis sukaktuvininkas sulaukė gausaus būrio sveikintojų. Jį pasveikinti vyko mero pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Sveikindami J.Jonaitį savivaldybės atstovai pasidžiaugė nuveiktais reikšmingais jo darbais mūsų kraštui ir Lietuvai, palinkėjo stiprybės, sveikatos ir šviesios atminties dar ilgus metus.

J.Jonaitis pasidžiaugė, kad yra gimęs pačiu gražiausiu metų laiku – vasaros pradžioje, tekant saulei. Tai gražus, laimės teikiantis simbolis, lydintis jubiliatą jau 95-erius metus.

„Teko daug ištverti gyvenime, daug sunkių laikotarpių išgyventi. Didelė garbė, kad 1999 metais man buvo suteiktas Šilutės Garbės piliečio vardas už nuopelnus Šilutės kraštui, o šiandien sulaukiu garbių svečių ir sveikinimų“, – sakė jubiliatas.

Gurkšnodami arbatą svečiai su jubiliatu ir jį prižiūrinčia dukra Renata kalbėjosi apie svarbiausius gyvenimo įvykius, pasidžiaugė, kad jau 25-eri metai, kaip Lietuva nepriklausoma, bendradarbiauja su kitomis užsienio valstybėmis, yra jų vertinama.