Šilutės gatvės krepšinio lygos kovos priartėjo prie pusfinalių

gatves krepsinis_germanika_pilupisAntradienį, liepos 11 dieną, finišavo Šilutės gatvės krepšinio lygos „Seniūno taurė 2017“ I etapas. Jį pergalėmis užbaigė „Pilupio“ ir „Hugo Šojaus įpėdinių“ komandos.

Tai reiškia, kad pusfinaliuose susitiks „Hugo Šojaus įpėdiniai“ su „Klasmann – Deilmann“ komanda ir „Germanika“ su „Pilupiu“.

Šių metų Šilutės gatvės lygos sezonas Seniūno taurei laimėti startavo birželio 29 dieną. Dalyvauti jame užsiregistravo 4 komandos: „Klasmann – Deilmann“, „Germanika“, „Pilupis“ ir „Hugo Šojaus įpėdiniai“.

2016 metų sezone irgi kovojo 4 komandos.

2017 metų sezoną pradėjo „Klasmann – Deilmann“ ir „Germanika“. Pirmųjų rungtynių žiūrovai juokavo, kad oras – „kaip užsakytas“, nes visą laiką lijo lietus. Bet gatvės krepšinis tuo ir įdomus, kad jo nesustabdys joks oras – ar šviečia saulė, ar pila kaip iš kibiro, krepšinį vyrai vis tiek žaidžia.

„Klasmann – Deilmann“ ir „Germanika“ demonstravo gan apylygį žaidimą, rungtynėse netrūko nei gerų emocijų, nei intrigų. Vis dėlto tądien laimė nusišypsojo „Klasmann – Deilmann“ krepšininkams, kurie laimėjo rezultatu 52:45.

Antroji dvikova buvo išties karšta ir po itin intriguojančios, emocingos kovos pergalę šventė „Pilupio“ komanda, kuri įveikė „Hugo Šojaus įpėdinius“ rezultatu 55:53.

Rungtynių nugalėtojos buvo apdovanotos klubo „Jazz Bowling“ prizu, o naudingiausi žaidėjai Mindaugas Gerulaitis („Klasmann – Deilmann“) ir Lukas Petrošius („Pilupis“) žaidėjai – „Husqvarna“ ir „BEKO“ prizais.

Liepos 5 dieną sužaistos dar dvejos rungtynės. Pirmoje dvikovoje pirmą pergalę iškovojo „Hugo Šojaus įpėdinių“ komanda, nugalėjusi „Germaniką“ rezultatu 73:53. Rungtynių MVP („most valuable player“ – liet. labiausiai vertinamas žaidėjas) tapo Gytis Pakalniškis.

Antroje vakaro dvikovoje susitiko pirmajame ture pergales iškovojusios „Klasmann – Deilmann“ ir „Pilupio“ komandos.

Pastaroji pratęsė savo pergalingą žygį, įveikdama priešininkus 72:34. Šios dvikovos MVP tapo Gvidas Galinauskas.

Liepos 11 dieną vyko paskutinės Šilutės gatvės krepšinio lygos ketvirtfinalių kovos.

Pirmosios rungtynėse kovojo „Pilupis“ ir „Germanika“. Rungtynės buvo įdomios, abi komandos demonstravo puikų žaidimą, o „Pilupio“ žaidėjas Laurynas Stonkus žiūrovus džiugino dėjimais iš viršaus, jam ir atiteko MVP apdovanojimas.

Po visų keturių kėlinių pergale rezultatu 68:60 džiaugėsi „Pilupio“ krepšininkai.

„Hugo Šojaus įpėdinių“ ir „Klasmann – Deilmann“ rungtynės galima apibūdinti „į vienus vartus“ – rezultatu 89:47 pergale džiaugėsi „Hugo Šojaus įpėdinių“ komanda. Geriausiu žaidėju pripažintas Matas Saročka.

Pusfinaliai vyks liepos 13 ir 18 dienomis nuo 19 val. krepšinio aikštelėje, prie Šilutės meno mokyklos.

Susitiks „Hugo Šojaus įpėdiniai“ su „Klasmann – Deilmann“ ir „Germanika“ su „Pilupiu“.

Komandos tarpusavyje sužais po dvejas rungtynes. Suskaičiavus taškų skirtumą, paaiškės, kas kovos finale.

Žiūrovus per pertraukėles džiugins „Atėnės“ šokėjos, vyks įvairūs žaidimai. DJ Ainas pasirūpins gera muzika, o gatvės prekiautojai neleis išalkti atėjusiems žiūrovams.