Šilutės gydytojai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje

ligonine konferencijojeGegužės 25-ąją Seimo konferencijų salėje įvyko Seimo Sveikatos reikalų komiteto kartu su Sveikatos apsaugos ministerija ir asociacija „Sveikatos forumas” organizuojama tarptautinė konferencija „Lietuvos sveikatos sistemos efektyvumas ir tvarumas”.

Šios konferencijos tikslas buvo aptarti Lietuvos sveikatos sistemos tvarumo ir efektyvumo didinimo sunkumus, strateginius prioritetus ir kryptis bei susitarti dėl konkrečių veiksmų ateityje.

Renginyje dalyvauvo ir Lietuvos sveikatos sistemos vertinimus pateiks Europos Komisijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos bei Pasaulio sveikatos organizacijos aukšto rango pareigūnai. Konferencijoje taip pat dalyvavo ir VšĮ Šilutės ligoninės vadovas Darius Steponkus, jo pavaduotojas medicinai Tomas Grenoveckas, Audito grupės vadovas Marius Bartkus.

Ataskaitas apie Lietuvos sveikatos apsaugos būklę pristatė trijų organizacijų – Europos Komisijos (EK), Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) bei Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) – atstovai. Jie pasidalino įžvalgomis, kaip turėtų būti tobulinama Lietuvos sveikatos sistema.