Šilutės gyventojų patogumui – internetinė registracija dujiniams ginklams priregistruoti

GP-KSC-G17-METSiekdami užtikrinti kuo efektyvesnį ir sklandesnį gyventojų priėmimą ir teikiamų paslaugų kokybę, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Licencijavimo poskyrio pareigūnai ragina Šilutės miesto ir rajono gyventojus, turinčius prieigą prie interneto, naudotis registracijos paslaugomis internete ir pasirinkti jiems patogų apsilankymo laiką.

Dujinių ir mažos galios šaunamųjų ginklų įregistravimo terminą pratęsus iki 2014 metų liepos 1 dienos, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Licencijavimo poskyrio darbuotojai gyventojų patogumui atvyksta į Šilutės rajono policijos komisariatą kiekvieną ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 valandos Lietuvininkų g. 31, Šilutėje, tačiau dėl didelių klientų srautų susidaro eilės, kurios sukelia nepatogumų ginklus priregistruoti pageidaujantiems gyventojams.

Tam, kad būtų kuo efektyviau ir greičiau aptarnaujami klientai bei reguliuojami laukiančiųjų leidimų srautai, policijos pareigūnai ragina gyventojus, kurie turi prieigą prie interneto registruotis į eilę elektroninėje erdvėje bei pasirinkti jiems patogiausią apsilankymo laiką.

Registruojantis internetu klientai gali pasirinkti norimą apsilankymo datą ir laiką.

Nuo kovo 26 dienos apsilankymui dėl dujinio ar mažos šaunamosios galios ginklo įregistravimo galima registruotis naudojantis e-Policija teikiamų paslaugų sistemoje adresu: www.epolicija.lt, pasirenkant kairiajame meniu esančią skiltį „Rezervuoti laiką“ bei Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Iš pateikto meniu reikėtų pasirinkti paslaugą „Licencijavimas Šilutė“ bei pasirinkti norimą datą ir laiką.

Policijos pareigūnai pirmiausia priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus. Kiti atvykę asmenys bus priimami laisvu laiku, kuris nebus rezervuotas iš anksto.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus nelaukti paskutinės pratęsto termino minutės ir pasirūpinti ginklų registravimu iš anksto, kad netektų patirti nepatogumų, stovint ilgose eilėse.