Šilutės halėje – gausus ekologiškų dovanų pasirinkimas

ekologiski produktai ovsianieneVis daugiau žmonių, ieškančių kalėdinių dovanų artimiesiems, dairosi ekologiškos produkcijos, šilutiškiai – ne išimtis. Bet mūsų miesto gyventojai – natūralių produktų gerbėjai sunerimo, mat jiems įprastoje vietoje – Lietuvininkų g. esančioje IKI parduotuvėje – neberado tokių produktų skyriaus.

Ieškančius ekologiškų maisto produktų ir papildų, kosmetikos, arbatos, kvepalų, aliejų ar muilų, nuraminame: jais nuo šiol prekiaujama Šilutės halėje, H.Šojaus g. 2D.

Yra įvairių maisto produktų ir arbatų

Švelnių kvapų apsupto ekologiškų produktų skyriaus šeimininkė Jūratė Ovsianienė pirmiausia pasidžiaugia, jog naujojoje vietoje ekologiškoms prekėms turi kur kas daugiau vietos. Todėl čia persikėlusi galėjo ir asortimentą gerokai papildyti.

Žinia, prieškalėdis – tai laikas, kuomet didžiausias kiekvieno rūpestis – rasti originalių, o kartu ir naudingų dovanų artimiesiems. Akivaizdu, kad šis skyrius – tinkamiausias pasirinkimas.

J.Ovsianienė rodo lentynėlėse išdėliotus šilutiškių jau seniai pamėgtus įvairius produktus. Tai ne tik ekologiški maisto papildai, bet ir produktai: klevų ir agavų sirupas, šilkmedžio uogos, chia sėklos ir goji (kininio ožerškio) uogos, nerafinuoti aliejai maistui gaminti ir kt.

Artėjant šventėms ypač ieškoma nealkoholinių imbierinių vynų, tad dėl jų irgi verta užsukti į J.Ovsianienės skyrių.
Štai „Ievos namai“, be jau žinomų savo arbatų, paruošė specialiai didžiosioms metų šventėms skirtą arbatą „Kalėdos“, kuri ne tik stiprina imuninę sistemą, bet ypač tinka peršalus, gerina medžiagų apykaitą. Ypatingą kvapą kiekvienai arbatai suteiks čia parduodami mėtų arba rožių cukrūs.

Gausus įvairių prieskonių ir pagardų asortimentas tikrai patenkins išrankiausių šeimininkių skonį.

Gausu maisto papildų ir kvepalų

Tie, kas nori pagerinti savo artimųjų sveikatos būklę, siekia, kad šeimos nariai nepristigtų energijos, nuolat ieško geriamojo ekologiski produktai sauksteliai„Argital“ žaliojo molio. Šis natūralus, saulėje džiovintas jauninantis produktas padeda palaikyti gerą virškinimą, išvalo ir sureguliuoja žarnyno veiklą, pašalina iš organizmo toksinus. Taip pat jis absorbuoja streso padarinius ir laisvuosius radikalus, taip apsaugodamas nuo daugelio ligų.

Imuninę sistemą labai stiprina jau daugelį amžių plačiai naudojamas juodgrūdės (juodųjų kmynų) aliejus. Tai unikalus biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas, kuriame gausu įvairių mineralų ir fermentų.

Moterys ypač pamėgo įvairias kosmetikos ir valymo priemones ir aromatinius aliejus iš Egipto, kurių Šilutėje, pasak J.Ovsianienės, daugiau niekur nėra. Ką jau kalbėti apie arabiškus aliejinius koncentruotus kvepalus be alkoholio ar natūralius rankų darbo cheminių priedų neturinčius muilus – tokia dovana tikrai apsidžiaugs kiekviena dama. Rinktis galima ir iš gausios lietuviškų tepamųjų kvepalų kolekcijos, yra kvepalų namams ar automobiliui.

Šio skyriaus naujovė – suvenyriniai šaukšteliai, dedikuojami mylimai žmonai ar vyrui, anūkui ar krikšto sūnui, net šefui, žentui ar uošvei.

„Stengiuosi propaguoti sveiką mitybą ir gyvenseną, tam skirti ir produktai, kuriais prekiauju“, – sako J.Ovsianienė.

Be abejo, skyriuje gausus ir kitų ekologiškų produktų pasirinkimas, tad išrinkti čia norimą dovaną – juokų darbas. Tereikia užeiti.