Šilutės ir Palangos pedagogės užmezgė kolegiškus ryšius

raudonkepuraite palangoje„Patirties sklaida – svarbiausia pedagogo meistriškumo tobulinimo  galimybė“ – šios kompetencijos siekdami Šilutės rajono priešmokyklinio ugdymo metodinio būrelio pedagogai surengė edukacinę kelionę į Palangos lopšelį – darželį „Nykštukas“ pasidalinti gerąja darbo patirtimi bei užmegzti bendradarbiavimo ryšius.

Apsilankę ir susipažinę su darželio vidaus bei išorės edukacinėmis erdvėmis, pabendravę su ugdytiniais ir pedagogais, atlikę „nykštukų“ užduotis, pedagogai susėdo diskusijai „Priešmokyklinio ugdymo vaikų pasiekimų ir pažangos vertinimas“.

„Nykštuko“ direktorė Biruta Mazrimienė pasakojo apie įstaigos veiklą ir pasiekimus, Palangos miesto priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio ratelio pirmininkė Ona Šleiniuvienė skaitė pranešimą, įsisukome į diskusijų ratą. Visos turėjome ką pasakyti, atsakyti į vieni kitų klausimus.

Buvome sužavėtos nuoširdžiu kolegių bendravimu, noru pasidalinti savo pasiekimais, kurių „Nykštukas“ turi daug: tai iš pagrindų renovuota (pastato išorė, vidus, aplinka) moderni, atvira bendro tipo su estetine – menine kryptimi ikimokyklinio ugdymo įstaiga.

Mus sušildė vaikų, kolegių šypsenos, bendravimas, žolelių arbata bei pačių keptas pyragas, papuoštas darželyje prinokusiais rojaus obuoliukais. Pabuvome tarsi šventėje – „Nykštuko“ gimtadienyje – įstaigai gruodžio 1 d. suėjo 39 metai.

Į namus grįžome iš jūros pasisėmusios teigiamos energijos bei su kraitele idėjų, supratusios, koks svarbus ir reikšmingas bendradarbiavimo metodas „kolega – kolegai“.

Dėkojame Šilutės rajono pedagogų švietimo centrui, padėjusiems įgyvendinti mūsų sumanymą.