Šilutės kiemuose rengiamos penkios naujos vaikų žaidimų aikštelės

vaiku zaidimu_aikstele_2Melioratorių alėjos viduryje, ant vadinamojo Rusų kalno, šią savaitę gaudė technika, lyginanti žemę. Gyventojai spėliojo, kas čia bus?

Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas „Šilutės naujienoms“ patvirtino, kad ant kalno bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Viena iš penkių, šią vasarą numatytų pastatyti Šilutės mieste.

Vaikų žaidimų aikštelių įrengimas Šilutėje finansuojamas iš Šilutės rajono savivaldybės 2017-2019 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Visų penkių aikštelių įrengimas kainuos 57000 eurų.

Melioratorių alėjoje bus įrengtos dvi aikštelės: viena – ant kalno, o kita – tarp 7-ojo ir 10-ojo namų.

Dar trys aikštelės mieste bus įrengtos prie daugiabučių Laisvės alėjoje, Cintjoniškių, Dariaus ir Girėno gatvėse.

Anot A.Ivanausko, šios vietos buvo parinktos todėl, kad jose esančios žaidimų aikštelės neatitinka reikalavimų ir turi būti pakeistos. Renkant vietas buvo atsižvelgta ir į gyventojų prašymus.

Dabar ruošiami pagrindai aikštelėms įrengti, technika lygina žemes. Vėliau konkursą laimėjusi įmonė iš Vilniaus sustatys įrangą. Mažieji šilutiškiai naujas aikšteles galės išbandyti maždaug po mėnesio.

Beje, Melioratorių alėjos gyventojai džiaugsis ne tik naujomis aikšelėmis. Čia planuojama renovuoti ir kiemus, sporto aikšteles.