Šilutės klinikoje „Medicinos namai“ pradeda dirbti profesionalūs įvairių sričių specialistai

ginekologeŠilutės klinikoje „Medicinos namai“, kuri įsikūrusi šeimos klinikos „Sveikatos darna“ kaimynystėje (antrame Rusnės g. 6 esančio pastato aukšte), pradeda darbą nauji profesionalūs specialistai.

Klinikoje darbą pradeda profesionali kardiologė Audronė Dmitrijevienė. Gydytoja teiks visas antro lygio paslaugas: konsultuos, atliks širdies echoskopijas, veloergometriją, holterio monitoravimą ir kitus tyrimus. Šios paslaugos bus mokamos.

NEMOKAMAI bus vykdoma širdies ir kraujagyslių programa (asmenims, kuriems tai priklauso). Dėl dalyvavimo programoje reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris nemokamai atlieka programoje numatytus laboratorinius tyrimus, užpildo anketą.

Jeigu pacientui bus nustatytas cukrinis diabetas arba metabolinis sindromas,  jis bus siunčiamas išsamiam širdies ir kraujagyslių ligų tikimybės įvertinimui. Jūsų šeimos gydytojas pasakys, ar atlikus tyrimus jums priklauso ši programa. Jei priklauso, turint Šeimos gydytojo siuntimą, asmens širdies ir kraujagyslių ligų rizikos nustatymo anketos kopiją, reikės registruotis mūsų Šilutės „Medicinos namų“ klinikoje.

Nuo spalio 31 klinikoje pradeda dirbti profesionali gydytoja akušerė – ginekologė Asta Verumbickienė. Gydytoja dar dirba Tauragės ligoninėje, taip pat Šilalėje, nuolat kelią kvalifikaciją ir dalyvauja tarptautinėse konferencijose Danijoje, Švedijoje ir kitose šalyse. Ji yra labai mėgiama pacientų. Šilutės klinikoje „Medicinos namai“ bus teikiamos antro lygio ginekologijos paslaugos: gydytoja konsultuos, atliks echoskopijas profesionaliu ir moderniu ultragarsiniu aparatu ir visus reikalingus tyrimus. Šis aparatas turi profesionalią akušerinę programą, todėl būsimos mamytės taip pat bus nuodugniai ištirtos ir pakonsultuotos.

Jau lapkričo 14 dienai galima registruotis konsultacijai pas profesionalų gydytoją ortopedą – traumatologą Paulių Piesliaką. Gydytojas teikia konsultacijas, echoskopuoja dėl ortopedinių ir traumatologinių problemų.

Jau skelbėme, kad gydytoja gastroenterologė iš Kauno Edita Jakubauskienė teikia gastroenterologijos paslaugos (virškinamojo trakto ligos). Kolonoskopijos programa jai priklausantiems pacientams su reikiamais dokumentais yra teikiama nemokamai. Klinikoje jau pradėtos teikti paslaugos su narkoze, už kurią, neturint kolonoskopijos programos ar atliekant gastroskopijas, reikia susimokėti.

Primename, kad gastroenterologo konsultacijos, Kolonoskopijos programa bei  Širdies ir kraujagyslių prevencinė programa asmenims, kuriems tai priklauso pagal programą, bus teikiamos nemokamai. Kitos specialistų paslaugos ir Ligonių kasų nefinansuojamos programos bus mokamos ir teikiamos už patrauklią kainą. Todėl šilutiškiams nereikės dėl šių paslaugų vykti į Klaipėdą ar Kauną.

Klinikoje artimiausiu metu pradės dirbti ir kiti specialistai, apie juos informuosime ateityje.

Pas mus taip pat galite atlikti visus reikalingus kraujo tyrimus bei gauti jų atsakymus, nes klinika bendradarbiauja su patikima ir aukštos kokybės laboratorija, o klinikoje kraują ima patyrusi specialistė, dirbusi ligoninėje Elytė Braukylienė.

Šilutės klinika „Medicinos namai“ jau laukia pacientų. Pas mus profesionalūs gydytojai padės jums diagnozuojant ir gydant įvairias ligas.

Daugiau informacijos internete www.medicinosnamai.lt , socialiniame tinkle facebook: https://www.facebook.com/Silutesklinikamedicinosnamai/, telefonu 8 616 81632, arba e paštu silute@medicinosnamai.lt

logo-kiauras copy