Šilutės kredito unija kviečia pasidalinti mamos svajone ir laimėti jos įgyvendinimą!

unija copyDaug kas yra įsitikinę, jog mamai dėmesį parodyti pakanka įteikti gėlių puokštę ar smulkią dovanėlę, o dovanų biudžetas turėtų neviršyti 10-15 eurų.

Tuo tarpu nuomonių tyrimas parodė, kad mamos yra kur kas praktiškesnės. Tokias tendencijas atskleidė asociacijos „Nacionalinis aktyvių mamų sambūris“ ir Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) inicijuotas gyventojų nuomonių tyrimas.

Atsižvelgdamos į tyrimo rezultatus, šios dvi organizacijos drauge su Šilutės kredito unija skelbia iniciatyvą „Paversk savo mamos svajones realybe!“ ir kviečia iki gegužės 14 d. siųsti savo mamų svajones, iš kurių mažiausiai dešimt bus atrinktos ir išpildytos.

„Daugelis gegužės pirmąjį sekmadienį esame linkę parodyti dėmesį mamos gėlėmis ar žodiniu pasveikinimu. Tuo tarpu tyrimas atskleidė, jog nemažai mamų pasvajoja ir apie ypatingesnes staigmenas. Atsižvelgdami į tai, kartu su partneriais nusprendėme inicijuoti „Mamų svajonių“ konkursą.

Per gegužės mėnesį bus išrinkta 10 Lietuvos mamų svajonių, o jų įgyvendinimą finansuos LKU kredito unijų grupė ir Šilutės kredito unija“, – sakė Šilutės kredito unijos valdybos pirmininkė Genovaitė Kimbrienė.

Bendrovės „Synopticom“ balandžio mėnesį atliktas nuomonių tyrimas parodė, kad mamos yra kiek praktiškesnės nei dažnai manoma – 46 proc. mamų norėtų išvykti į kelionę kartu su šeima. Šiek tiek mažesnė dalis mamų (43 proc.) pageidautų pasilepinti grožio ir SPA procedūromis, trečdalis (32 proc.) pirmenybę teiktų apsilankymui spektaklyje, kino teatre ar muziejuje.

Šilutės rajono gyventojai kviečiami pasidalinti savo mamų svajonėmis iki gegužės 14 d. – jas aprašyti ir talpinti galima svetainėje www.mamusvajones.lt arba atėjus į Šilutės kredito uniją, Lietuvininkų g. 32, ar į visas unijos nutolusias kasas, kurios yra kiekvienoje seniūnijoje.