Šilutės kultūros ir pramogų centrui – nauja garso aparatūra

Šilutės rajono savivaldybės music pulttaryba vakar posėdyje svarstė klausimą, ar skirti 40 tūkst. litų Šilutės kultūros ir pramogų centrui garso aparatūrai įsigyti.

Valstiečių liaudininkų frakcijos nariai, parengę sprendimo projektą, siūlo aparatūrą pirkti iš Kultūros plėtros programos lėšų.

Kultūros ir pramogų centro stebėtojų taryba, rajono vadovai ir politikai buvo informuoti apie itin nusidėvėjusią KPC materialinę bazę, ypač – įgarsinimo aparatūrą.

Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Skobienė aiškinamajame rašte teigia, kad Šilutės KPC vykdo išskirtinę veiklą. Čia buriasi ne tik miesto bendruomenė, bet vyksta rajoniniai, respublikiniai renginiai, atvyksta profesionalūs kolektyvai.
 Kad renginiai būtų kokybiški, centrui būtina nauja įgarsinimo aparatūra.

Šiuo metu turima aparatūra pasenusi, dalis jos neveikia. Dėl prastos įgarsinimo aparatūros Šilutės KPC dažnai praranda galimybę užsidirbti specialiųjų lėšų.

Nuo vasario pabaigos centre dirbantis garso operatorius įvertino turimą aparatūrą ir pateikė pasiūlymą. Pasiūlymas aptartas su rajono vadovais: ko reikia įsigyti, kad iš dalies būtų išspręsta renginių įgarsinimo problemą.