Šilutės ligoninėje – naujas vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai

Nuo vasario 1 dienos Šilutės ligoninės laikinojo vyriausiojo gydytojo pavaduotojo medicinai pareigas užima docentas, med. dr. Darius Ereminas.

„Džiaugiuosi galėdamas užimti šias pareigas. Nors turiu nemažai įvairios vadybinės patirties, tačiau tai – aukščiausia pozicija. Esu nusiteikęs rimtam darbui. Pavaduotoju dirbu dar tik pirmą savaitę, todėl dar reikia laiko viską suprasti, susipažinti ir įsilieti į bendruomenę“, – sakė laikinojo vyr. gydytojo pavaduotojo pareigas užimantis D. Ereminas.

D. Ereminas planuoja daugiau dėmesio skirti gydymo įstaigoje teikiamų paslaugų plėtrai ir pacientams pritraukti. Tai gydytojas vadina teigiamais pokyčiais. „Koronaviruso pandemija sukėlė nemažai iššūkių gydymo įstaigai. Jie buvo gana sėkmingai įveikti, tačiau ir toliau stengsimės Šilutės ligoninę sugrąžinti į reikiamą ar net į aukštesnį lygį. To siekia visa ligoninės bendruomenė, tad ir aš esu pasiruošęs įsitraukti ir įvykdyti man pavestas užduotis“, – sakė laikinasis vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai.

Prieš atvykdamas į Šilutę D. Ereminas dirbo VšĮ Mažeikių ligoninės Psichiatrijos skyriaus vedėju ir gydytoju psichiatru. Anksčiau yra dirbęs Lietuvos Karinių oro pajėgų Psichofiziologinės laboratorijos vedėju, taip pat Vilniaus Gedimino technikos universiteto A. Gustaičio aviacijos institute jis užėmė lektoriaus ir katedros vedėjo pareigas. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Psichiatrijos klinikoje D. Ereminas dirbo dėstytoju ir gydytoju psichiatru, turi LSMU suteiktą docento pedagoginį laipsnį. Gydytoju psichiatru docentas D. Ereminas dirba ir UAB Šilutės psichikos sveikatos ir psichoterapijos centre.

Trumpa Dariaus Eremino biografija:

1992 m. baigė Kauno Medicinos akademiją, kurioje įgijo medicinos gydytojo specialybę.
1994 m. baigė Kauno Medicinos universitete psichiatrijos rezidentūrą ir įgijo gydytojo psichiatro specialybę.

2001 m. Kauno Medicinos universitete apsigynė disertaciją ir gavo biomedicinos mokslų daktaro mokslinį laipsnį.

Lietuvos Psichiatrų asociacijos narys.