Šilutės ligoninės bendruomenės kreipimasis į visuomenę

priemimo skyriusSiekdami atkreipti visuomenės dėmesį į viešumoje pasirodžiusią neigiamo turinio informaciją apie VšĮ Šilutės ligoninės gydytojus, norime išsakyti savo poziciją.

Visuomenės informavimo priemonėse skelbiama, kad su miokardo infarkto požymiais į Šilutės ligoninę besikreipusi moteris buvo išsiųsta namo ir netrukus mirė. Dėl šios priežasties medikai kaltinami pacientės mirtimi.

Pranešame, kad skleidžiama informacija yra klaidinanti, todėl aprašomas atvejis sukelia neigiamą visuomenės reakciją, kurią jautriai išgyvena ne tik mūsų gydymo įstaigoje besigydantys pacientai, bet ir patys Šilutės ligoninės darbuotojai. Pažymime, kad aprašomas 2018 m. atvejis yra neobjektyvus ir ne visos svarbiausios detalės atskleistos. Remiantis medicinos specialistų, vertinusių susiklosčiusią situaciją, išvadomis, informuojame, kad VšĮ Šilutės ligoninėje viešumoje aprašomam pacientui, teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai. Pacientės mirtį lėmė patologinė būklė – komplikacija. Taip pat ekspertų išvadose nurodyta, kad paciento vizito metu atliktų tyrimų duomenimis minimos patologijos diagnozuoti nebuvo galima.

Ši byla jau pasiekė Klaipėdos apygardos teismą, todėl visuomenės prašome ir toliau išlikti budriems bei ateityje neskubėti vertinti žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos.

Šilutės ligoninėje dirba kvalifikuoti, atsidavę darbui ir rūpinantis kiekvienu pacientu, gydytojai, kurie taip pat yra ir žmonės.