Šilutės medikai vos ne kasdien gelbsti iki sąmonės netekimo sumuštus žmones

smurtasLiko gal tik šimtas metrų iki namų, bet sumuštas ir sužalotas 33-ejų vyras iki jų antradienio rytą nenusigavo.

Šilutėje, Geležinkelio gatvėje, penktą valandą ryto jį rado mama ir iškvietė greitąją pagalbą. Sūnus dar buvo sąmoningas, bet apie tai, kas ir kodėl jį sumušė, motinai nepasakė.

Kol greitosios pagalbos tarnyba nukentėjusįjį nugabeno į Šilutės ligoninę, jis prarado sąmonę.

Šilutės policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl smurto prieš žmogų ir jo sveikatos sutrikdymo.

Vakar Šilutės medikai gelbėjo taip pat panašiomis aplinkybėmis – nuo smurto gatvėje – nukentėjusį vyrą.

Dvidešimtmečiui šilutiškiui Lietuvininkų gatvės pradžioje nepažįstamas vaikinas metaliniu daiktu kirto į veido sritį, jis nuo smūgio krito ant asfalto ir prarado sąmonę.

Pristatytam į Šilutės ligoninę jaunuoliui buvo diagnozuotas smegenų sukrėtimas, jis tolimesniam gydymui paguldytas į traumų skyrių.

O Žemaičių Naumiestyje ankstų sekmadienio rytą savo bute Sodų gatvėje buvo rastas negyvas 53-ejų S.G. Ant mirusiojo veido, kaktoje ir pakaušyje matėsi nubraižymai, iš nosies išbėgęs kraujas.

Šilutės policija taip pat pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuris nustatys, ar mirtis nebuvo smurtinė, ar yra dėl jos pagal Baudžiamąjį kodeksą atsakingų asmenų.

Šilutės policijos komisariato viršininkas Stasys Mickevičius šį mėnesį su rajono savivaldybės vadovais važinėja po seniūnijas, kurių gyventojams teikiamos veiklos ataskaitos. Komisaras, sulaukęs kritikos dėl prastai valdomos kriminogeninės situacijos, tai motyvavo ir sumažintu biudžetu, ir mažėjančiu pareigūnų skaičiumi.

Pasak jo, šie metai yra patys sunkiausi finansiškai, biudžetas sumažintas 4 procentais. Geriausiais metais policijoje dirbo 217 pareigūnų, dabar – 117.

Nors darbo padaugėjo – per pirmuosius šių metų mėnesius užregistruota dvigubai daugiau nusikaltimų nei per tą patį laikotarpį pernai. Pernai iš komisariato išėjo 10 darbuotojų, o atėjo tik du.

Silutes naujienu LOGO