Šilutės meras V.Pozingis: darželinukai rūšiuoti šiukšles galėtų mokyti suaugusiuosius

Rajono vadovai dalyvavo susitikime su gyventojais. / Komunikacijos skyriaus nuotr.Šilutės rajono savivaldybės vadovai šiemet pirmą kartą susitiko su vietos gyventojais.Šie susitikimai pradėti organizuoti nuo 2011 metų liepos mėnesio.

Vadovai džiaugiasi, jog į susitikimus ateina vis daugiau gyventojų, kuriems rūpi Savivaldybės problemos.

Meras Virgilijus Pozingis, mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis ir Tarybos sekretorius Jonas Jaunius susirinkusiiesiems pristatė, kokie darbai ir projektai buvo įgyvendinti pernai. Priminė  gyventojams, kad Tarybos, mero ir administracijos direktoriaus veiklos ataskaitos bus viešai pristatytos susitikimuose su seniūnijų gyventojais. Tai planuojama padaryti kovo mėnesį.

Meras kalbėjo, jog lėšų trūkumas neleido įgyvendinti visų užsibrėžtų tikslų, tačiau šie darbai bus atliekami ir šiiemet. Jau parengtas 2012 metų Savivaldybės biudžeto pirminis projektas. Su juo bendruomenė ir Taryba bus supažindinta artimiausiu metu.

V.Pavilonis bendrauja su gyventojais. / Komunikacijos skyriaus nuotr.Susitikime aptarti aktualūs buitinių atliekų rūšiavimo mokesčio reikalai. Meras pastebėjo, kad Šilutės rajono darželinukai puikiai mokomi rūšiuoti šiukšles ir galėtų pamokyti ne vieną suaugusį.

Taip pat kalbėta apie nuotekų sistemos, vandens tiekimo tarifus, vandens kokybę, asbesto stogų keitimo programos aktualijas. Gyventojai klausė apie Savivaldybės tarybos narių darbo užmokestį, išsakė savo nuomonę apie jų elgesį. Taip pat padėkota už puikius jubiliejinius renginius bei sutvarkytą Šilutės centrinę gatvę, pasiūlyta pratęsti šią gražią akciją ir įrengti suoliukus kitose miesto gatvėse, skveruose.

Kalbėdami apie miesto tvarkos palaikymą gyventojai ragino vieni kitus pirmiausia pradėti nuo savęs.