Šilutės miesto šventės metu „Bendruomenių uostas“ rengs vilties ir gerumo akciją Martynui paremti

martynas girulis bionine rankaGegužės 31 d., Šilutės miesto šventės metu, Šilutės rajono bendruomenės organizuoja paramos akciją, kurios tikslas padėti išsipildyti bioninės rankos laukiančio Martyno Girulio svajonei.

Gerumo ir labdaros akcijos metu bus parduodami Šilutės rajono bendruomenių suaukoti vertingi leidiniai, paveikslai ir kiti dirbiniai. Juos šventės dalyviai galės įsigyti H.Šojaus dvaro prieigose įsikursiančiame bendruomenių kiemelyje, pavadintame „Bendruomenių uostas“.

Visi šios akcijos metu surinkti ir suaukoti pinigai bus skirti Martyno Girulio fondui.

Liga kankina nuo kūdikystės

Primename, kad Pagėgių savivaldybėje, Mociškių kaime, gyvenančio Martyno liga – artrogripozė – yra pažeidusi pečių, alkūnių, riešų, čiurnų raumenis, kuriuos dar vaikystėje paralyžiavo ir užkirto galimybę vaikščioti.

Tik po daugybės operacijų vaikinas pradėjo valdyti kojas. Ryžtingai kovodamas su negalia Martynas šiandien gali nueiti nemažus atstumus. Deja, be jėgų liko rankos. Jaunas vyras savarankiškai neįstengia atlikti net menkiausio darbo, negali pasirūpinti savimi, nes abi jo rankos yra neveiksnios.

Liko tiek nedaug iki svajonės išsipildymo

Martynui labai svarbi visų parama. Vaikinas netrukus, liepos mėnesį, ruošiasi išvykti į Austriją. Tuo metu jam bus uždėta bioninė bandomoji ranka, su kuria Martynas bus apie porą mėnesių. Jei viskas bus gerai, vaikinas dar kartą vyks į Austriją ir tuomet jam gydytojai uždės taip laukiamą, išsvajotą, tikrąją bioninę ranką – žinoma, jei bus surinkta pakankamai lėšų.

Beje, kai buvo pradėti daryti tyrimai ir ieškoma būdų, kaip padėti Martynui turėti nors vieną bioninę ranką (tai buvo prieš kelerius metus), tai kainavo žymiai pigiau.

Šiuo metu bioninė ranka neįgaliam vaikinui ir jį prižiūrintiems artimiesiems be visų mūsų pagalbos – tik svajonė. Kad ji virstų realybe, jau yra žengta nemažai žingsnių. Martyno Girulio fondas sulaukė paramos iš pačių įvairiausių žmonių, bet iki reikiamos sumos brangiai bioninei rankai įsigyti dar trūksta daugiau nei pusės reikiamos sumos. Bioninė ranka iš viso kainuoja 92 tūkst. eurų (317 tūkst. Lt).

Kviečiame visus Šilutės šventės metu apsilankyti „Bendruomenių uoste“, prisidėti prie šios gerumo ir vilties akcijos bei padėti išsipildyti Martyno svajonei.

Iš tiesų, šiuo metu Martyno likimas priklauso nuo visų mūsų. Vaikinas tikisi jau neužilgo paspausti ranką ir taip atsidėkoti kiekvienam padėjusiajam.

Nelikime abejingi jauno vaikino, visą gyvenimą svajojančio apkabinti mamą likimui ir prisidėkime prie Martyno svajonės įgyvendinimo.