Šilutės miškininkai paminėjo profesinę šventę

 miskininkaiAntradienį Šilutės miškų urėdijos kolektyvas tradiciškai minėjo profesinę šventę.

Urėdas Vaidas Bendaravičius kvietė puoselėti ir auginti miškus, matyti savo veikloje prasmę, linkėjo, kad žingsnius lydėtų šviesios mintys, santarvė ir gera sveikata.

Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis pasveikino su profesine švente, pasidžiaugė miškininkų profesionalumu, gražiais tarpusavio santykiais, palinkėjo ateityje išlikti viena šeima ir kad tai vestų į darnų bendrą darbą ateityje.

Už profesionalumą, sąžiningumą ir nepriekaištingą darbą įteiktas Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos generalinio miškų urėdo Rimanto Prūsaičio padėkos raštas Vainuto girininkijos girininko pavaduotojui Alfonsui Jankauskui.

Už atsakingą darbą gausinant ir puoselėjant miškus Šilutės miškų urėdas Vaidas Bendaravičius įteikė padėkos raštus Pėžaičių girininkijos eiguliui Edvardui Petrauskui, Žemaičių Naumiesčio girininkijos girininko pavaduotojui Steponui Mockui, Šilutės girininkijos girininkui Edvardui Dviliui, Žemaičių Naumiesčio girininkijos eiguliui Pranui Auksoriui, Šilutės girininkijos eiguliui Liudvikui Šlyčiui.

Aplinkos ministerijos pirmojo laipsnio nusipelniusio aplinkosaugininko ženklai įteikti Saugų medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio sargui – traktorininkui Steponui Jankauskui bei medienvežio automobilio vairuotojui Petrui Balsiui, Šilutės miškų urėdijos miškų želdinimo inspektorei Audronei Balčiūnienei.